SEMINARIUM Z MARIUSZEM "MANOLO" LINKE

  • 19.05.2014, 13:38
  • admin TVS
SEMINARIUM Z MARIUSZEM "MANOLO" LINKE
W miniony weekend w bielawskim klubie Bebson Gold Team z wizytą pojawił się szczególny gość, mistrz świata w brazylijskim jiu-jitsu bez kimon i przedstawiciel Gold Teamu w Polsce.
W miniony weekend w bielawskim klubie Bebson Gold Team z wizytą pojawił się szczególny gość, mistrz świata w brazylijskim jiu-jitsu bez kimon i przedstawiciel Gold Teamu w Polsce.


admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 25.05.2014, 12:18
norbert ty to jesteś mocny najpierw cisniesz klub z tego samego ip podpisany gosć a pozniej piszesz z imieniem i nazwiskiem i pokazujesz mądrego ;/ szkoda słow naprawde
Gość
Gość 25.05.2014, 12:17
norbert ty to jesteś mocny najpierw cisniesz klub z tego samego ip podpisany gosć a pozniej piszesz z imieniem i nazwiskiem i pokazujesz mądrego ;/ szkoda słow naprawde
Gość
Gość 22.05.2014, 09:37
Albo jak juz się chcecie wyzywać to się chociaż podpisujcie :-) :-)
Ponury Grabarz >:D
Ponury Grabarz >:D 21.05.2014, 17:47
Wesoło ;)
Internetowa bojówka leci z koksem hehe ;)
BEBSON
BEBSON 21.05.2014, 16:04
Przykro czytać jak ludzie którzy poświęcają swój czas i angażują się,by inni mogli trenować,byli pomawiani na forum.Poglądy i prywatne spostrzeżenia załatwiajcie na telefonie i sferze prywatnej.niech ciężka praca nas łączy a nie dzieli !!!!!! nie gdaczcie więcej!!!!ZAMYKAM UJADANIE!!!!! tylko pozytywy !!!!! BJJ RODZINA!!!HEEEJ.
Gość
Gość 21.05.2014, 10:16
Zabawne jest to, ze i Sławek i Norbert nie robią niepotrzebnych przepychanek słownych na anonimowym forum, a ktoś szuka ch** do du** i nawet się nie podpisze. Dobrze, ze sport się u nas rozwija i nie ważne jak nazywa się klub. Liczy się to, że komuś chce się robić coś dobrego i pchać do przodu młodych ludzi.
Norbert
Norbert 21.05.2014, 09:40
Witam. Panowie do ogółu : nie mam zamiary nikogo obrażać i nie mam zamiaru się spinać bo to bez sensu. Trenujcie Panowie, róbcie swoje i żeby was kontuzje omijały. A jeśli chodzi o to że piszecie że zbierałem tylko kasę to powiem krótko przez 15 lat ja i mój tata dokładany swoje i innych ludzi dobrej woli pieniądze aby młodzi zapaśnicy mogli się rozwijać. Przykre jest dla mnie to że ktoś obraża mojego Tatę a nie wie ile serca włożył przez 30 lat działania na tym terenie jeśli chodzi o zapasy w takich klubach jak : Ogniwo Dzierżoniów, Bielawianka Bielawa, Suples Bielawa obecnie JUNIOR Dzierżoniów czy Sowa Pieszyce.
Gość
Gość 21.05.2014, 07:41
tylko ze to nie junior kozaczy tylko wy , a śmiać to się chce z was :)
Gość
Gość 20.05.2014, 23:46
kazdy kozaczy przez neta z juniora a tak naprawde to wielka pizda ktorą boi sie coś powiedzieć na zywo typowe dla nich ;) smiać mi sie chce z was i to co wy piszecie junior dajcie sie siana i robcie kozaków u siebie na sali ;)
Gość
Gość 20.05.2014, 22:10
a jeżeli chodzi o Norberta to skąd możecie wiedzieć jaki on jest dla swoich zawodników ? tak naprawdę nic nie wiecie . Tu nie chodzi o to który jest lepszym trenerem bo zapewne oby dwoje są dobrzy , tylko o to jaki ludzie Bebka niepotrzebny ferment sieją
Gość
Gość 20.05.2014, 22:06
najlepiej pilnować swojego nosa bo dupe obrabiac to ja też potrafię :) także niech każdy się zajmie tym co robi i bez głupich komentarzy
GOSC
GOSC 20.05.2014, 21:48
A więc i ja pare słów napiszę .Bebek jest naprawdę dobry gość ,Dba o swoich zawodników ,CO do norberta nic nie mam .Też jest spoko ,Ludzie po co ta spina !! .Róbcie co robicie trenujcie w swoim klubie .I nie spinajcie sie ..11 HEJJ
GOSC
GOSC 20.05.2014, 21:48
A więc i ja pare słów napiszę .Bebek jest naprawdę dobry gość ,Dba o swoich zawodników ,CO do norberta nic nie mam .Też jest spoko ,Ludzie po co ta spina !! .Róbcie co robicie trenujcie w swoim klubie .I nie spinajcie sie ..11 HEJJ
Gość
Gość 20.05.2014, 21:47
A więc i ja pare słów napiszę .Bebek jest naprawdę dobry gość ,Dba o swoich zawodników ,CO do norberta nic nie mam .Też jest spoko ,Ludzie po co ta spina !! .Róbcie co robicie trenujcie w swoim klubie .I nie spinajcie sie ..11 HEJJ
Gość
Gość 20.05.2014, 20:21
cały czas jakieś spiny maja chłopcy od bebka ... może wy po prostu czegoś zazdroscicie bo sami gowno potraficie . takie cwaniaki jesteście a żaden z was nawet nie ma odwagi żeby się podpisać. więc skończcie juz lepiej wypisywać te głupie komentarze. bo takim zachowaniem nic dobrego nie pokazujecie . jesteście tylko napompowanymi cwaniakami . tyle w temacie .
BEBSON
BEBSON 20.05.2014, 15:49
I NAJWAŻNIEJSZE KAŻDY TRENUJE TAM, GDZIE CZUJE KLIMAT I JAKIE MIASTO CHCE REPREZENTOWAĆ!!!!
Gość
Gość 20.05.2014, 15:44
warchoł i gwiazdor bobrowski chca byc super i sie spinaja
BEBSON