SPRAWCY WŁAMAŃ DO GARAŻY ZATRZYMANI

  • 22.05.2014, 07:18
  • Admin TVS
SPRAWCY WŁAMAŃ DO GARAŻY ZATRZYMANI
Bielawscy policjanci zatrzymali sprawców włamań do garaży na ulicy Ogrodowej w Pieszycach do jakich doszło w okresie kwietnia i maja br.

Policjanci z Komisariatu w Bielawie w toku wykonywania czynności służbowych ustalili, a następnie w dniach 14 i 15 maja br. zatrzymali trzech sprawców włamania  do garaży na ulicy Ogrodowej w Pieszycach. Do zdarzeń doszło w miesiącach kwietniu i maju tego roku, gdzie sprawcy włamywali się do garaży skąd kradli różne przedmioty, m. in. narzędzia samochodowe, spawarkę, piłę elektryczną, radioodtwarzacz samochodowy oraz kanister z benzyną. Okazało się, że sprawcy to osoby nieletnie w wieku 16 i 14 lat oraz dziewiętnastolatek. Nieletni sprawcy włamań zostali umieszczeni w Policyjnej Izbie Dziecka a o ich losie zdecyduje Sąd Rodzinny.  Trzeci ze sprawców usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe