WYJĄTKOWY KONCERT W BARDZIE ŚLĄSKIM

  • 25.05.2014, 23:26
  • Admin TVS
WYJĄTKOWY KONCERT W BARDZIE ŚLĄSKIM
W niedzielę 25 maja w wypełnionej po brzegi Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Bardzie odbył się koncert w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Muzycznego.
W niedzielę 25 maja  w wypełnionej po brzegi Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Bardzie odbył się koncert w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Muzycznego.








Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fani muzyki Moniuszki
fani muzyki Moniuszki 19.03.2017, 22:13
Najbardziej cieszył entuzjazm publiczności, którzy mocno przeżywali koncert Zespołu "Śląsk". Bo to nie tylko piękna muzyka i perfekcja wykonawcza ale także piękne stroje i piękni ludzie!
fani muzyki Moniuszki
fani muzyki Moniuszki 19.03.2017, 22:06
Wspominamy często ten koncert, był naprawdę wzruszający.
mieszkanka Barda nr 2
mieszkanka Barda nr 2 09.06.2014, 16:19
A mnie się podobało, kto wytrwał i nie wyszedł na początku to wie, że było super i rytmicznie " Szła dzieweczka do laseczka" , " Poszła Karolinka do Gogolinka" dla mnie " Bogurodzica" była najpiękniejsza. Super tak trzymać . Było pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przyjezdna
przyjezdna 27.05.2014, 19:38
Byłam, widziałam, było super. Nie wszyscy kochają disco polo. Tak trzymać organizatorzy. I tylko pozazdrościć, że tak niewiele tego typu koncertów w innych miastach:)
Mieszkanka Barda
Mieszkanka Barda 27.05.2014, 17:18
Zgadzam się z mieszkańcem. Chętnie poszłabym na coś żywszego i ciekawszego... No i nasi przedstawiciele, sama wiocha. Kościół wypełniony po brzegi nie byłabym tego pewna.
Gość
Gość 26.05.2014, 14:01
ale jesteś monotonny nic tylko narzekacie ale nikt na siebie obowiązku zorganizowania nie bierze najpierw sam coś na poziomie zorganizuj a potem gadaj banialuki weź coś na uspokojenie
mieszkaniec barda
mieszkaniec barda 26.05.2014, 12:18
zorganizowali byscie cos wspolczesnego cos mlodziezowego a nie koncerty dla starszych ludzi LUDZIE SIEDZICIE TAM W TYM URZEDZIE I NIC NIE ROBICIE .... ale spokojnie powoli juzkoncza sie wasze machloje !

Pozostałe