PAULINA GUZ Z LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MISTRZYNIĄ POLSKI

  • 30.06.2014, 09:59
  • Admin TVS
PAULINA GUZ Z LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MISTRZYNIĄ POLSKI
Paula Guz z klubu LKS ATOM Boxmet Dzierżoniów zdobyła tytuł Mistrza Polski ze startu wspólnego na rok 2014 podczas Szosowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w dniach 25-29.06.2014r w Sobótce i Zawonii.

Paula Guz z klubu LKS ATOM Boxmet Dzierżoniów zdobyła tytuł Mistrza Polski ze startu wspólnego na rok 2014 podczas Szosowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w dniach 25-29.06.2014r w Sobótce i Zawonii. Po imponującej jeździe w 3 osobowej ucieczce przez ponad 100 kilometrów wyścigu  zwyciężyła na finiszu pokonując drugą na mecie Monikę Brzeźną (TKK Pacyfic Toruń) i trzecią Monikę Żur (4F Racing Team). Paula pewnie rozstrzygnęła walkę na ostatnich metrach linii mety i z niezagrożoną przewagą wywalczyła złoto. W peletonie przyjechała Paulina Cywińska a 26 była Natalia Mielnik.Panie rywalizowały na dystansie 110km czyli miały do pokonania 5 wymagających rund dokoła masywu Ślęży. Ucieczka, w której jechała Paula stworzyła się już na pierwszych kilometrach wyścigu. Mocna praca w czołówce sprawiła, że odważne uciekinierki walczyły między sobą o tytuł Mistrzyni Polski, z pełnym powodzeniem dla Atomu Dzierżoniów. W peletonie mocna kontrola Pauliny Cywińskiej sprawiła, że próby przeskoków nie powiodły się. Paula Guz oficjalnie będzie rywalizować w trykocie Mistrza Kraju z orzełkiem na piersi aż do następnych Mistrzostw Polski. Jest to dla zawodniczki i klubu wielkie osiągnięcie. Serdeczne gratulacje dla Pauli i Trenera Mariusza Mazura!!!

 

Dzień wcześniej na dystansie 3 rund rywalizowały juniorki. Po odważnej i aktywnej jeździe Dorota Przęzak zajęła 9 miejsce. Złoto wywalczyła Marta Lach z klubu KS Sokół Kęty.

W środę odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas. W rywalizacji juniorek na dystansie 15km Dorota Przęzak była 13. Wygrała Agata Drozdek z BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA. Wśród elity pań Paula Guz była 6 a tytuł Mistrzyni Polski na dystansie 20km  wywalczyła Eugenia Bujak z klubu BTC CITY LJUBLJANA.

 

Dziękujemy serdecznie za wsparcie i obecność na zawodach Pani Halinie Łoś i Panu Władysławowi Piszczałka Przedsiębiorstwo Budowlane Atom i Budowlano-Projektowe Mat. Dziękujemy również   Pani Marii Piszczałka za wsparcie i kibicowanie, Burmistrzowi Miasta Dzierżoniów Panu Markowi Piorunowi, Prezesowi firmy FX Sport Verge Panu Januszowi Smolińskiemu, oraz wszystkim pozostałym sponsorom klubu dzięki, którym możliwy był ten sukces.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe