STAROSTWO BĘDZIE MIAŁO WINDĘ

  • 07.08.2014, 14:14
  • admin TVS
STAROSTWO BĘDZIE MIAŁO WINDĘ
Badając satysfakcję klientów odwiedzających Starostwo Powiatowe w rynku w Dzierżoniowie okazało się, że dużym utrudnieniem dla osób starszych, a w szczególności osób niepełnosprawnych jest brak windy.
Badając satysfakcję klientów odwiedzających Starostwo Powiatowe w rynku w Dzierżoniowie okazało się, że dużym utrudnieniem dla osób starszych, a w szczególności osób niepełnosprawnych jest brak windy, aby dostać się na wyższe kondygnacje w budynku w celu załatwienia urzędniczych spraw. Starostwo wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu postanowiło zainwestować i uruchomić windę.


admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
maria
maria 09.08.2014, 16:52
Chodzi naprawdę o to , że urzędnicy mają tak ale to tak ciężką prace , że nie chce im się latać po schodach wiec będą mieli winde za pieniądze nasze- podatnikow
stefan stefan co jets
stefan stefan co jets 09.08.2014, 16:48
ten który mowi na tvsudecka ten redaktorzyna ma tak pedalski głos , że , aż mnie skręca pomocy plis:P:(:P!

Pozostałe