DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL MUZYCZNY ZAPRASZA

  • 09.08.2014, 13:48
  • Admin TVS
DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL MUZYCZNY ZAPRASZA
Fundacja Dolnośląski Festiwal Muzyczny zaprasza w sierpniu na dwa koncerty, 14 sierpnia o godz. 19.00 w Pałacu w Żelaźnie i 15 sierpnia o godz. 19.00 w kościele w Ołdrzychowicach Kłodzkich.

Fundacja Dolnośląski Festiwal Muzyczny zaprasza w sierpniu na dwa koncerty, 14 sierpnia o godz. 19.00 w Pałacu w Żelaźnie i 15 sierpnia o godz. 19.00 w kościele w Ołdrzychowicach Kłodzkich, wystąpi orkiestra Intemperata grająca na historycznych instrumentach a towarzyszyć im będą Anna Jeruć-Kopeć – sopran oraz Magdalena Kulig – mezzosopran. Piękne wnętrza, interesujący repertuar, znakomici wykonawcy to najważniejsze walory uroczystych koncertów.

Na czwartkowym koncercie w pałacu w Żelaźnie usłyszymy utwory kompozytorów: Johanna Wilhelma Hertela, Georga Matthiasa Monna, Jeana-Baptiste Barrière.

 

Piątkowy święteczny koncert w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Ołdrzychowicach Kłodzkich. W programie: Exsultate, jubilate W. A. Mozarta, Sinfonia d-moll, F. 65 W. F. Bacha, Ah! che troppo ineguali G. F. Haendla i Salve Regina N. A. Porpory. Warto dodać, że będzie można, przed koncertem, zwiedzić z przewodnikami bardzo interesujące mauzoleum rodu von Magnisów, znajdujące się tuż obok ołdrzychowickiego kościoła. Tak więc wieczór maryjnego święta można dobrze spędzić na ziemi kłodzkiej.  

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe