ZNAMY JUŻ NAGRODZONYCH W PLEBISCYCIE SUDECKIE KRYSZTAŁY 2014

  • 24.10.2014, 14:01 (aktualizacja 30.08.2019, 11:30)
  • Admin TVS
ZNAMY JUŻ NAGRODZONYCH W PLEBISCYCIE SUDECKIE KRYSZTAŁY 2014
W czwartek 23 października odbyło się posiedzenie kapituły konkursowej tegorocznej edycji Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy". W gronie tym zasiadali przedstawiciele lokalnego samorządu, przedsiębiorcy oraz laureaci zeszłorocznej edycji plebiscytu.

W czwartek 23 października odbyło się posiedzenie kapituły konkursowej tegorocznej edycji Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy". W gronie tym zasiadali przedstawiciele lokalnego samorządu, przedsiębiorcy oraz laureaci zeszłorocznej edycji plebiscytu.
 

 

 

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 26.10.2014, 23:58
Prawda jest taka, że przy tak miernej opozycji Ryszardy Dźwiniel wygra te wybory w pierwszej turze i taka jest prawda, a wszyscy z pseudo opozycji, którzy za nędzą posadę by się sprzedali niech dalej piszą takie komentarze. Opozycja bez pomysłu na Bielawę za wszelką cenę pragą tylko dostać się do władzy i taka prawda cała. Broń Boże od takich ludzi jak napisane powyżej. Pawlaczek kto to jest? Lenartowicz, mauzoleum wyciągnięte z szafy. Leszek Staszewski niech jeździ lepiej na rowerze bo to mu dobrze wychodzi, a Dragan niech marzy dalej o stołku w starostwie i nierobieniu niczego taka prawda, o reszcie nie wspomnę bo szkoda komentować.
Gość
Gość 26.10.2014, 23:17
W BIELAWIE JEST TOTALNA DEZINFORMACJA JEŚLI CHODZI O WYBORY - wystarczy spojrzeć na sposób prezentacji kandydatów w poszczególnych okręgach i porównać to do innych miast – jedynie w Bielawie nie wiadomo kto w jakim okręgu startuje, z pewnego źródła wiem, że to celowy zabieg sztabu Ryszarda. Ryszard wybrał w każdym okręgu osobę, która na 90% wygra, natomiast w obwodach, gdzie są silne osoby z opozycji nie postawił swojego kandydata, tylko np. popularnego sportowca czy też nauczyciela (obecnie nie będącego radnym) w nadziei, że popularne nazwisko (niekiedy tylko wśród dzieci, ale dobre i to) być może zapewni kandydatowi przewagę i pokona kogoś dobrego z opozycji. Śmieszne jest to o tyle, że obecni radni Rysia nawet przemeldowują się, żeby nie być w obwodzie z kimś dobrym z opozycji. Wiadomo, że z obwodu wchodzi do rady tylko JEDNA OSOBA.
W tej sytuacji przedstawię jak to wygląda w naszym obwodzie. Nie ukrywam, że jestem zwolennikiem obalenia obecnego układu, gdzie rządzi Ryszard i jego klika (14 spośród 21 radnych), załatwiane są wszelkie stołki po znajomości, układziki, korupcja...zresztą każdy wie jak jest w Bielawie. A wszyscy powinni mieć równy dostęp do miejsc pracy w urzędach, w przetargach, w dostępie do mieszkań socjalnych, w chociażby wynajmowaniu powierzchni pod działalność. Tak obecnie nie jest. A już gdy jesteś po niewłaściwej stronie barykady (czytaj: w opozycji) możesz zapomnieć, że ktoś z twojej rodziny (dalszej czy bliższej) załatwi cokolwiek (uczciwie) w urzędzie (jakimkolwiek).
Obecna opozycja bielawska to tzw. Porozumienie dla Bielawy, popierające kandydaturę Piotra Łyżwy na burmistrza.
Są to:
ZBIGNIEW DRAGAN , BOŻENA GRZEBIELUCH , STANISŁAW LENARTOWICZ , PAWEŁ PAWLACZEK , GRZEGORZ RAGANOWICZ , LESZEK STASZEWSKI , HALINA SZATKOWSKA-SKURZYŃSKA , czyli 7 osób . Pozostałe osoby to niestety osoby podnoszące rękę, gdy wódz każe, bez własnego zdania, bez inicjatywy, bez prawa sprzeciwu.
Oczywiście jeśli Ryszard ponownie zostanie burmistrzem sytuacja będzie niezmienna, taktyka od lat polega na tym, że jeśli Rysiu upatrzy w opozycji osobę podatną na przekupstwo, przekupi ją dobrą funkcją w radzie, komisji itp., w zamian za przejście na jego stronę (ostatni transfer – Marek Pyziak).
Czyli sytuacja ma szansę na zmianę tylko wtedy, gdy burmistrzem nie zostanie po raz kolejny Ryszard Dźwiniel, a że burmistrzem dobrym nie jest to nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać, przekonywać Bielawian trzeba jedynie do tego, żeby ruszyli się z kanapy w dniu wyborów i spróbowali coś w końcu z Ryszardem zrobić
Gość
Gość 25.10.2014, 22:11
o jakiej gospodarce piszesz w Biskupicach ?
Gość
Gość 25.10.2014, 17:08
To najlepszy plebiscyt gospodarczy w całym regionie i dobrze, że Sudecka to robi bo jakoś nie widzę, żeby inne media było na to stać
Gość
Gość 25.10.2014, 14:49
dźwiniel głosował na Kiszczaka i jaruzelskiego
Gość
Gość 25.10.2014, 13:03
Sudecka, jak tam gdzie szkolenia mieliście dotyczące propagandy jak za PRL-u ? Krzyczmy razem 16 listopada, idąc do urn - raz sierpem raz młotem w czerwoną hoł*** ! Głosujmy na Porozumienie dla Bielawy.
Gość
Gość 25.10.2014, 06:48
Obal...Dzwiniela czerwona,,gondole" - glosuj!
Gość
Gość 24.10.2014, 20:31
Ja widzę , że ten skład jest niereprezentatywny dla obszaru którego dotyczy plebiscyt.
Gość
Gość 24.10.2014, 20:23
Ja tam widzę przedstawicieli z Lądka i Barda i Kłodzka i Trzebieszowic i Nowej Rudy to chyba powiat kłodzki
Gość
Gość 24.10.2014, 20:17
Burmistrz Dzwinel to pupilek telewizji Sudeckiej.
Gość
Gość 24.10.2014, 19:01
Ale lipa. W większości w kapitule zasiadają przedstawiciele powiatu dzierżoniowskiego i TV- Sudeckiej. Jaki to obiektywizm przy wyborze ?. Jeden " rodzynek" z gminy Lądek Zdr. , bo Trzebieszowice leżą w tej gminie i wypadało ,aby się taki tam znalazł. Powtórzę jeszcze raz - wielka lipa ten plebiscyt. Również sami głosują na swoją "osobowość roku". Chyba TV-Sudety wysyła SMS.

Pozostałe