NIE BĘDZIE DEBATY W KŁODZKU

  • 26.11.2014, 11:56
  • Admin TVS
NIE BĘDZIE DEBATY W KŁODZKU
Jak informuje naszą redakcję Komitet Wyborczy Michała Piszko nie dojdzie dziś do zaplanowanej wcześniej przez Bogusława Szpytmę debaty obu kandydatów. Powody tej decyzji załączamy poniżej.

Jak informuje naszą redakcję Komitet Wyborczy Michała Piszko nie dojdzie dziś do zaplanowanej wcześniej przez Bogusława Szpytmę debaty obu kandydatów. Powody tej decyzji załączamy poniżej. 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 27.11.2014, 23:00
Piszko i Łącki to spiskowcy, jak z koziej dupy trąba. Oni w siedzibie swojej partii mają nawet donosicieli. Zapewne tych, którzy nie zostali wciągnięci na listę obdarowywanych stołkami.....i posadami... ha..ha.. Tacy chcieli być burmistrzami ? Jeden Kłodzka , a drugi Polanicy ? To wstyd był by i hańba dla mieszkańców !!!!!
Gość
Gość 27.11.2014, 15:51
Wywiady na całym świecie mają nielegalne nagrania{zawsze wg.nagranych} ale dzięki tym nagraniom poznajemy kto spiskuje.
Gość
Gość 27.11.2014, 12:05
Szpytmę należy rozliczyć z decyzji jakie podejmował i do jakiego zadłużenia doprowadził Kłodzko przez zarządzanie wyciągając nas potwornej ciemnoty z taką radą i rozliczyć radnych nawet tych którzy dostali się do obecnej rady
Gość
Gość 26.11.2014, 21:07
Piszko z PO i Dziewiecka z PiS to dwa nieudane egzemplarze tych partii w terenie. Jednym słowem szkodniki , które przysłużyły się negatywnie dla wizerunku tych partii. Wszystko wskazuje , że zostaną te osoby wykluczone z tych partii i bardzo dobrze , Żadnej partii oszołomy nie służą... lecz szkodzą. Kłodzka przypadłość , sytuacja przyczyni się do oczyszczenia obu tych partii w powiecie z patologii !!!
Gość
Gość 26.11.2014, 20:44
Piszko to demagog .. którego strach się bać.. Taka ma..pa z brzytwą . Nie ma wyjścia , jedyną alternatywą jest obecny burmistrz.. Kontynuacja i nowy program przedstawiony na konferencji w ratuszu z udziałem posłanki z PSL. Ministerstwo gospodarki w rękach PSL więc pani poseł wie co mówi i w najbliższym czasie zapadnie decyzja o powstaniu około 300 miejsc pracy w WSSE pod Kłodzkiem... Trzymam kciuki za obecną ekipę , za kontynuację, a nie eksperymenty i zaspokojenie własnych potrzeb i układów związanych z p. Piszko. !!!!
Gość
Gość 26.11.2014, 20:17
Jeden i drugi śmierdzi żądzą rządzenia i chciwością pieniędzy a Szpytma po 8miu latach to łachudra
Gość
Gość 26.11.2014, 20:11
Nie rozumiem jak można przyjść na debatę i spotkać się ze swoimi wyborcami, totalna porażka Michała Piszko.przeciez każdy wie jak wygląd debata i jest to jedna z okazji do przedstawienia swoich poglądów oraz ewentualnie wytchnienia obecnemu burmistrzowi niektórych potknięcia. Nie ma się co oszukiwać Piszko nie nadaje się na przedstawiciela miasta kłodzka, w ogóle co mu przyszło do głowy aby startować na burmistrza.
Gość
Gość 26.11.2014, 19:29
Piszko to zakulisowy tchórz.. Na debatę może przyjść każdy i każdy może zadawać pytania, ale co nam by miał do powiedzenia ten Pan ?. Nic , dlatego tyle wykrętów z jego strony i tłumaczenia się aby uniknąć prawdziwej debaty. Przysłowiowy struś...
Gość
Gość 26.11.2014, 17:50
Widać, że Pan Piszko nie ma nic do powiedzenia. Boi się otwartej debaty? A jako argumenty
wymyśla, że to miejsce nie to, że to organizuje Komitet Wyborczy Szpytmy, itp. Nie ważne kto i gdzie organizuje taką debatę. To nie "rodzinne debaty nad wypłatą taty" To debata dla kandydatów na stanowisko burmistrza. Szpytma też nie jest "święty" a to była okazja Panowie wypunktować sobie przed wyborcami.
Gość
Gość 26.11.2014, 17:37
I dobrze, że nie poszedł. Szpytma robi sobie wiec wyborczy i narzuca warunki innym. WSTYD. Tak wyglądała cała kadencja Szpytmy. A na pierwszej debacie nawet się nie pojawił.
wstyd
wstyd 26.11.2014, 17:11
Ma pani racje. Mimo wszystko ja chciałam usłyszeć od pana Piszko to co niby on napisał. Wstydzi się tych przekrętów które powychodziły przed debatą? Jak można głosować na kogoś kto boi się wystąpić przed ludźmi. To o plany wyborców też tak będzie walczył? Z głową w piasku to dużo nie zrobi. Jako kolega był ok. Ale ktoś go poprowadził nie tą drogą. Przykro na to patrzeć.
Wróżka
Wróżka 26.11.2014, 14:40
Wcale mnie to nie dziwi Pan Piszko nie ma odwagi cywilnej łatwiej jest robić krecią robotę przeciwko obecnemu burmistrzowi, ale spojrzeć Panu Szpytmie prosto w oczy to zupełnie coś innego .To jest brak szacunku dla wyborców .Pan Piszko jest rodowitym kłodczaninem ja też jestem rodowitą kłodczanką, ale wstyd mi za tego Pana .Mam pytanie do tych wszystkich ,którzy popierają Pana Piszke na plakatach jest wiele nazwisk -WY też nie macie odwagi i macie zamiar zrobić coś dla mojego miasta mojego nie Waszego bo nie godzę sie abyście Kłodzko uważali za swoje miasto i pomyśleć, że miałam głosować na Panią Dziewiecka w I turze mam nadzieję, że w niedzielę mieszkańcy Kłodzka wykażą się mądrością najpierw Poseł PO składa mandat a teraz brak odwagi kandydata .No cóz czarno widzę losy losy PO W Kłodzku .
Gość
Gość 26.11.2014, 14:03
No i słusznie., że nie godzi się na tą pseudo debatę, Szpytma niech sam sobie debatuje

Pozostałe