ROZPOCZĘCIE SEZONU W CZARNEJ GÓRZE

  • 03.12.2014, 10:16
  • Admin TVS
ROZPOCZĘCIE SEZONU W CZARNEJ GÓRZE
Ośrodek narciarski Czarna Góra w Siennej zaprasza na rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2014/2015. 6 grudnia 2014 r. otwiera stoki dla narciarzy! W tym roku ruszają wyjątkowo szybko i z dobrymi warunkami narciarskimi.

Ośrodek narciarski Czarna Góra w Siennej zaprasza na rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2014/2015. 6 grudnia 2014 r. otwiera stoki dla narciarzy! W tym roku ruszają wyjątkowo szybko i z dobrymi warunkami narciarskimi. W ośrodku działa całodobowo, z pełną mocą system naśnieżania, a i z nieba padał już pierwszy śnieg. Mamy dobrze przygotowane trasy i biały krajobraz w około.

Sezon otwarty zostanie w Mikołajki z wyjątkową ofertą karnetu całodniowego za symboliczną złotówkę. 7 grudnia 2014 r. za złotówkę karnet przewidziany jest dla tych narciarzy, którzy z 6 na 7 grudni 2014 r. przenocują w Apartamentach Czarna Góra lub Hotelu Morawa w Starej Morawie.

W tym roku usprawniony został system naśnieżania, zakupiono dodatkowe armatki śnieżne, a oferta została poszerzona o najdłuższą w Polsce zjeżdżalnie grawitacyjną. Warto odwiedzić Czarną Górę. Planowane jest otwarcie dwióch kolei i 3 wyciągów: kolej F, H, oraz wyciągi P3, F1, F2. 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe