WIZYTA U USTĘPUJĄCEGO BURMISTRZA BIELAWY

  • 05.12.2014, 13:26
  • admin TVS
WIZYTA U USTĘPUJĄCEGO BURMISTRZA BIELAWY
Wybory w Bielawie wygrał Piotr Łyżwa, ustępujący burmistrz Ryszard Dźwiniel przygotowany jest na przekazanie władzy w mieście, a nastąpi to w najbliższy poniedziałek.
Wybory w Bielawie wygrał Piotr Łyżwa, ustępujący burmistrz Ryszard Dźwiniel przygotowany jest na przekazanie władzy w mieście, a nastąpi to w najbliższy poniedziałek.


admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (126)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 10.12.2014, 08:56
A Stróżyk nie sprzedawał do MZBM bez przetargu ze swojego sklepu materiały budowlane? Może Pachura by zapytał i wyjaśnił tę kwestię? Albo jak to się stało, że zatrudnieni są tam członkowie rodzin radnych czy byłych radnych?
wyborca
wyborca 09.12.2014, 23:28
DZIĘKUJĘ BARDZO PANU, PANIE RYSZARDZIE I CAŁEJ PANA EKIPIE ZA LATA DOBREJ PRACY I WIELE SUKCESÓW- TO BYŁY DOBRE LATA DLA BIELAWY!!!
OBECNY BURMISTRZ TO DYLETANT, KTÓRY NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O TYM CO ROBI, A NAJGORSZE JEST TO , ŻE NIC NIE ROBIŁ ZA SWOJE PIENIĄDZE (CAŁA KAMPANIA ZA PIENIĄDZE SPONSORÓW), WIĘC TERAZ PRZYJDZIE CZAS ABY ZWRACAĆ DŁUGI - I NIESTETY TO MNIE MARTWI, TO NIE WRÓŻY DOBRZE DLA BIELAWY.
P. ŁYŻWA -SPRZEDAWCZYKU:
- JUŻ ZACZĄŁEŚ CZYSTKI W URZĘDZIE I SPÓŁKACH, ŻEBY OBSADZIĆ SPONSORÓW?
- CZY TWOI SPONSORZY JUŻ OTRZYMALI ZAPŁATĘ??
WSTYD, WSTYD, WSTYD, WSTYD,....
!!!SZKODA, ŻE ZAMIAST FACHOWCÓW MAMY PARTYJNYCH SŁUGUSÓW!!!
Gość
Gość 08.12.2014, 17:10
Niska ocena pracy i utrata zaufania były powodem zwolnienia z funkcji burmistrza Dzwiniela
Gość
Gość 08.12.2014, 12:00
Panie Dzwiniel z podniesioną głową , to by Pan odszedł wtedy , gdyby Pan nie kandydował po raz 5 ,tylko dał szanse rzadzić innym . Niech Pan przestanie sie osmieszać ,bo mieszkańcy już utracili zaufanie do pana.
Bielawianin
Bielawianin 08.12.2014, 11:55
Dzisiaj Pan Piotr Łyzwa został burmistrzem Bielawy i to jest najpiekniejszy dzień.
Serdecznie mu gratuluje i zyczę sukcesów.
Gość
Gość 08.12.2014, 11:22
Panie Ryszardzie jest Pan nieszczery i butny. Jak może Pan patrzeć prosto w oczy mieszkańcom miasta skoro to Pan najlepiej wie jaka jest prawda. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... fakt faktem co nieco udało sie Panu zrobić, ale wiele spraw (i ludzi- coś o tym wiem osobiście) Pan zaniedbał i trzeba umieć się do tego przyznać. Mówienie, że będzie chodził Pan z podniesiona głową jest nie na miejscu, bo wielu ludzi Pan zawiódł. NIe wiem czy Pan Łyżwa będzie lepszym Burmistrzem, to się okaże,ale Pan sam zapracował sobie na taką sytuację w jakiej Pan się znalazł. Mam tylko nadzieję, że przyzna się Pan przed sobą- o ile potrafi co złego Pan zrobił wokół siebie. Mam również nadzieję, że choć trochę pozna Pan życie osoby bezrobotnej, której odmawia się pomocy, wsparcia- chociaż znając zycie znajomości zrobią swoję i nie będzie musiał Pan stać w kolejce do Urzędu Pracy i zadowolić się pensją w wysokości 1680zł i za to utrzymać rodzinę.
Gość
Gość 08.12.2014, 11:21
Panie Piotrze rano msza ,a dzien wcześniej zastraszanie ludzi .
Gość
Gość 08.12.2014, 11:20
Panie Piotrze rano msza ,a dzien wcześniej zastraszanie ludzi .
Gość
Gość 08.12.2014, 11:12
W Dzierżoniowie już wywiad z nowo wybranym,a u nas z nie mogącym odejść?
Gość
Gość 08.12.2014, 10:00
Poniedziałek 8 grudnia pan Piotr Łyzwa przejmuje władzę i zostaje Burmistrzem Bielawy i to jest najwazniejsza wiadomośc. Zycze mu powodzenia i sukcesów.
Gość
Gość 08.12.2014, 09:44
TO DLACZEGO NIE WRZUCILI FILMIKU SKORO TAKOWY NIBY JEST?
Gość
Gość 08.12.2014, 09:30
Ale wstyd z tym Kamilkiem. Zawsze był burakiem i nierobem, ale zamieszanie wokół siebie to potrafi robić. Jeszce dobrze na stołku nie usiadł, a już woda soda sodowa do głowy uderzyła.
Gość
Gość 08.12.2014, 08:42
Radny Kamil W. okręg 19 popierający Łyżwe uchlał się w czwartek w Dębowym i wrzeszcząc że jest nowym vice Burmistrzem zwyzywał kelnerkę i recepcjonistkę od ku.ew i dz..ek a gospodarza od ch.ji. Tak rozpoczyna nowa elita bielawska. Władze Dębowego nabrały wody w usta bo nie ma zwyczaju donoszenia na klientów. Ale są osoby które to widziały i nagrały.
Gość
Gość 08.12.2014, 07:27
mam nadzieję , że burmistrz na którego głosowałem w pierwszej kolejności zajmie się nieodpowieidnim , aroganckim zachowaniem Kamila W.
Gość
Gość 08.12.2014, 06:22
komuchy WON za Don !!!!!!!!!!!!!!!
Gość
Gość 07.12.2014, 21:22
Tam jest troszkę o strategii dworze nowego burmistrza -- http://boleslawstawicki.blogsp…
Gość
Gość 07.12.2014, 21:21
tam jest troszkę o strategii dworze nowego burmistrza http://boleslawstawicki.blogsp…
Gość
Gość 07.12.2014, 21:17
O zastraszaniu i szantazowaniu zwolnieniami wiedzą już chyba wszyscy chyba tylko poza nowym burmistrzem. Jutro sę okaże którzy radni z koalicji Dźwiniela ulegli. Nikt w 2 dni dobrowolnie poglądów nie zmienia - argumenty musiały być mocne, ale oczywiście nowa władza nic o tym nie wie.
Gość
Gość 07.12.2014, 21:17
A tu jest o strategii i dworze nowego burmistrza : http://boleslswstawicki.blogsp…
Gość