4 SESJA RADY MIEJSKIEJ BIELAWY

  • 31.12.2014, 11:33
  • Zbigniew Kukiełka
 4 SESJA RADY MIEJSKIEJ BIELAWY
We wtorek 30 grudnia w sali sesyjnej przy ulicy Piastowskiej w Bielawie, odbyła się czwarta sesja nowej Rady Miejskiej.

We wtorek 30 grudnia w sali sesyjnej przy ulicy Piastowskiej w Bielawie, odbyła się czwarta sesja nowej Rady Miejskiej.

 

Zbigniew Kukiełka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 05.01.2015, 15:32
Silesianą swego czasu interesowała się prokuratura oraz sąd, to za czasow Glanowskiego. Czy dostał w tej sprawie wyrok? Zagadka dla dziennikarzy, jest duże pole do popisu.
Gość
Gość 05.01.2015, 12:01
Glanowski pełnił funkcje w zakładzie Sylesiana i gdzie ona teraz jest?
Gość
Gość 05.01.2015, 00:56
masz rację.Poziom niektórych tu piszących jak ideal sięgnął bruku.Wstyd! trzymajmy poziom dyskusji bo wszyscy się ośmieszymy!
Gość
Gość 05.01.2015, 00:53
ktoś bez sensu łaczy Warzechę z Glanowskim.Oni nic wspólnego ze sobą nie mają.To jakaś paranoja piszącego i złośliwość.Glanowski akurat go znam to bardzo inteligentny gość i ma glowę na karku.A kto doprowadzil Społdzielnię w Bielawie do tego że jest jedną z najlepszych w kraju?Mieszkam od lat w zasobach to wiem.Poza tym to świetny organizator i na pewno doskonale by sobie poradzil na niejednej funkcji w przeciwieństwie do ciebie- małego zjadliwego człowieka!
Gość
Gość 04.01.2015, 08:32
a ten pajac elek w czerwonych portkach, ledwo lizał du..pę dźwinielowi, a już liże du..pę łyżwie, to sprzedajne stworzenie polityczne bez honoru
Gość
Gość 03.01.2015, 20:01
Możejko prawda bywał u wielu ludzi i z wieloma rozmawiał ale nie w celu spożywania alkoholu lecz po to by pomóc tym ludziom i w większości przypadków udało mu się to. Pozdrawiam pana Możejkę
Gość
Gość 03.01.2015, 13:48
p."farbowany" Glanowski i szuja Warzecha pilnują aby im nie uciekły ciepłe stołeczki u p.burmistrza Łyżwy.Zobaczycie za kilka dni że dopieli swojego.
Gość
Gość 03.01.2015, 10:07
Runo dawaj wczape i nic się niełam
Gość
Gość 03.01.2015, 09:23
Stróżyk mówił dwa czternaście i nikt z tego kłopotu nie robił
Gość
Gość 03.01.2015, 09:23
Stróżyk mówił dwa czternaście i nikt z tego kłopotu nie robił
Gość
Gość 02.01.2015, 17:41
Warzecha,Glanowski-stare zło wraca i pewnie v-ce Runo wróci do picia.Aloocholikiem się jest!
Gość
Gość 02.01.2015, 16:30
Mówi się w dwa tysiące piętnastym roku, a nie dwutysięcznym piętnastym!
Gość
Gość 02.01.2015, 15:42
Przestał być żulem? A to dziwne, bo jeszcze całkiem nie dawno obracał się w towarzystwie zakręconych panów z pod sklepu, tudzież zajmował się przechadzkami po różnego typów maleinach w celu wypicia taniego wina z "kumplami".Wyszedł na ludzi? Nie wydaję mi się.Do p.Łyżwy nic nie mam, ale ludzie z jego komitetu to same elementy.
Gość
Gość 02.01.2015, 14:29
Będzie się integrował z żulami UE.
Gość
Gość 02.01.2015, 14:13
Będzie zajmował się promocją trunków ?
Gość
Gość 02.01.2015, 14:08
Pan Możejko już przestał być żulem. Taraz jest wiceszefem Komisji Promocji i Integracji z Unią Europejską.
Gość
Gość 02.01.2015, 12:34
O Boże.Co robi tam Możejko?Przecież ten człowiek to żul.
Gość
Gość 01.01.2015, 20:39
Jakaś dotacja z urzędu -Czy może bezsensowne pytania ?
Gość
Gość 01.01.2015, 20:02
Panie Burmistrzu co to się tak kręcą po korytarzu Pan Glanowski i Pan Warzecha co nie ma Pan pomysłu na Bielawę, i potrzebni doradcy. WSPÓŁCZUJĘ Bielawie
Gość
Gość 01.01.2015, 16:59
Lepsze som niż stękanie Stróżyka.

Pozostałe