WOŚP JAK ZAWSZE ZAGRA RÓWNIEŻ W KŁODZKU

  • 07.01.2015, 16:19
  • Admin TVS
WOŚP JAK ZAWSZE ZAGRA RÓWNIEŻ W KŁODZKU
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11 stycznia zagra swój kolejny finał. Miejskie instytucje publiczne, szkoły, stowarzyszenia oraz prywatne firmy połączyły siły i przygotowały program WOŚP w Kłodzku.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11 stycznia zagra swój kolejny finał. Miejskie instytucje publiczne, szkoły, stowarzyszenia oraz prywatne firmy połączyły siły i przygotowały program WOŚP w Kłodzku.Wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. 

I tym razem, podobnie jak podczas zeszłorocznego finału, centrum imprezy znajdować się będzie w Galerii Handlowej „Twierdza”.

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej i „Rajdowa WOŚP” z licytacjami przejazdów rajdówkami stratuje o godz. 11.00 na parkingu Leroy Merlin.

Od 12.00, na parkingu przed galerią, sprzęt i wyspecjalizowane samochody prezentować będą służby mundurowe oraz WOPR. W międzyczasie nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Zagra Dj Gromee. Specjalnie dla właścicieli milusińskich udzielane będą zaś bezpłatne porady weterynaryjne. Natomiast ratownicy medyczni oraz straż pożarna przygotowali pokazy pierwszej pomocy medycznej i akcji ratunkowej wydobycia poszkodowanego z samochodu z użyciem specjalistycznych narzędzi do cięcia blachy (godz. 14.00).

Punkt 15.00 w środku centrum handlowego na scenie rozpocznie się część artystyczna. Wystąpią dzieci i młodzież ze Studia Piosenki „Jak Kto Chce” oraz Studia tańca „Fikander” z KCKSiR, uczniowie szkoły artystycznej „Open Vocal”, a na zakończenie rockowo-bluesowy zespół Karabach. Imprezę zakończy o godz. 20.00 „światełko do nieba”.

Podczas finału WOŚP nie może zabraknąć tradycyjnej licytacji fantów. Z mnóstwa przekazanych prezentów do wylicytowania będą m.in.: porcelanowy kubek z Pałacem Prezydenckim z kancelarii Prezydenta RP, zaproszenia do hoteli „Casa d’oro” w Kłodzku i „Szarotka” w Zieleńcu, wycieczka niespodzianka ufundowana przez biuro podróży „Antravel” z Kłodzka.

Jak informuje szefowa sztabu WOŚP w Kłodzku, Bogusława Petrecka, 142 wolontariuszy zgłosiło się do pomocy podczas tegorocznego finału. Specjalnie dla nich w miejscach takich jak: nota bene cafe club pl. Jagiełły,  restauracja Casa d’oro ul. Grottgera oraz CH „Twierdza” ul. Noworudzka, właściciele przygotowali bezpłatnie ciepłe napoje.

Moc atrakcji również na krytej pływalni w Kłodzku. Od 12.00 do 18.00 trwać będzie „Maraton pływacki”: próba bicia rekordu łącznej liczby uczestników oraz przepłyniętego dystansu dla wszystkich chętnych od lat 7, dystans każdego uczestnika 100 m stylem dowolnym. Dodatkowo dla najmłodszych kule wodne oraz zabawy w „wesołej zatoce”.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe