REAKTYWACJA BASENU NA OWW SUDETY?

  • 23.04.2015, 16:30
  • adminTVS
REAKTYWACJA BASENU NA OWW SUDETY?
Na oficjalnej stronie Bielawy czytamy, że "Władze Bielawy rozpoczęły prace na rzecz reaktywacji nieczynnego od kilku lat basenu w pobliżu zbiornika Sudety.
Na oficjalnej stronie Bielawy czytamy, że "Władze Bielawy rozpoczęły prace na rzecz reaktywacji nieczynnego od kilku lat basenu w pobliżu zbiornika Sudety. Jest to obiekt, który niegdyś cieszył się dużą popularnością w okresie letnim, nie tylko wśród mieszkańców Bielawy. Dlatego też ponowne uruchomienie basenu byłoby ciekawym uzupełnieniem oferty rekreacyjnej miasta. Obecnie Urząd Miejski jest na etapie ustalania możliwości zaadaptowania obiektu, zakresu ewentualnych modernizacji i szacowania kosztów przedsięwzięcia.

adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 04.05.2015, 17:26
I lipa nic się nie robi , ktoś zrobił sobie jaja przed wyborcze i teraz się śmieje .
Gość
Gość 30.04.2015, 12:18
A ta wasza nowa "władza" najwyraźniej nie podoła wyzwaniu,bo za co się nie weźmie to sp.....li.
Gość
Gość 28.04.2015, 22:32
Ale jaja
Gość
Gość 28.04.2015, 19:35
"1. Wykorzystanie walorów Bielawy
Inwestycje w turystykę i rekreację uznaję za jeden z podstawowych priorytetów w rozwoju miasta. Trzeba wykorzystać atuty i walory Bielawy oraz jej położenie geograficzne.

a. Zrobię wszystko, co możliwe, aby odzyskać dla miasta Zbiornik Sudety. Zbiornik powinien być wizytówką Bielawy, miejscem wypoczynku i rekreacji. Podejmę działania na rzecz pozyskania inwestora oraz środków zewnętrznych na zagospodarowanie terenu wokół Zbiornika ."
obiecanki cacani, a teraz masz obiecanki
moravsky
moravsky 28.04.2015, 14:59
Napuszczono już wody do niecki? Kiedy wykonano zdjęcia do artykułu?
Gość
Gość 28.04.2015, 14:48
Na całe szczęście ta wasza wspaniała władza już odeszła do historii i więcej nic nie napsuje. Ale naprawić to co zostało zmarnowane, to fakt, to jest dopiero wyzwanie...
Gość
Gość 28.04.2015, 12:56
Wzieli sie za basen bo wiadomo ze z jeziora nici beda.....!!!! Plakac sie chce jak sie widzi co ta nasza wspaniała władza robi z tym miastem...
Gość
Gość 28.04.2015, 10:13
Stare baby z targu i tak tam nie będą chodziły, a to one wybierały kościelne władze.
Gość
Gość 27.04.2015, 23:31
Wygląda na to,że nie będzie ani basenu, ani kąpieliska. Już czuć grochówkowy smród niespełnionych obiecanek przedwyborczych.
Gość
Gość 26.04.2015, 15:13
to Andrzej Ś zostanie dyrektorem i sprawa zostanie zamknieta bo za duzy burdel byl i nie ma jak wskazac winnych
Gość
Gość 26.04.2015, 14:06
Napuścili wody ,a jak ktoś wpadnie i utopi się to kto będzie odpowiadał ???
Gość
Gość 26.04.2015, 13:41
Witold ma jedna koszule i krawata, dajcie chlopu wiecej nakrasc zeby mogl sobie kupic nowy ciuch
Gość
Gość 25.04.2015, 23:02
Przecież na ten basen nikt ludzi nie wpuści bo to ruina zagrażająca życiu. Woda się tam leje od kilku dni cały czas i polowa tego co się wlewa ląduje w ziemi bo tak przecieka. Wokół infrastruktura to jakaś tragedia, połamane ławki, sypiące się kafelki, jakieś kamyczki wysypane po których nigdy nie można było chodzić.
Wiktor Osipowicz
Wiktor Osipowicz 25.04.2015, 22:25
Wygląda na to że burmistrz i władze miasta nic nie robią w celu odzyskania jeziora na osłodę obiecują basen który jest ruiną.Bielawianie patrzmy na ręce naszej władzy i wymagajmy.
Gość
Gość 25.04.2015, 14:06
Coś zastępca niezbyt dobrze wygląda ??? Może z przepracowania.
Gość
Gość 24.04.2015, 19:33
Też mnie zastanawia skąd już woda w basenie jak jeszcze nie ma zgody???
Gość
Gość 24.04.2015, 18:20
Uciekła jak zobaczyła jak jest UM
Gość
Gość 24.04.2015, 11:47
jak to nie ma? a ta od zumby?
Gość
Gość 24.04.2015, 09:54
Takiego typa dali przed kamerę, bo ktoś musi pełnić funkcję rzecznika, skoro takowego w Bielawie nie ma. Będzie się wypowiadał na przemian Runowicz, Masyk, Greiner i inni. Kiedyś od tego był Masyk.
Gość
Gość 23.04.2015, 23:15
Ale jak nalali wodę z Brzęczka skoro nie mają jeszcze pozwolenia wodno - prawnego? Czyżby prawy Runo ignorował prawo?

Pozostałe