Niedziela, 15.09.2019

BRĄZ TOMASZA STAŚCIUKA NA MISTRZOSTWACH EUROPY

  • 14.05.2015, 14:11
  • Admin TVS
BRĄZ TOMASZA STAŚCIUKA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
575 zawodników z 27 krajów zmagało się na 29 Wagowych Mistrzostwach Europy Seniorów, 9 Mistrzostwach Europy Juniorów oraz 3 Mistrzostwach Europy Seniorów starszych.

575 zawodników z 27 krajów zmagało się na 29 Wagowych Mistrzostwach Europy Seniorów, 9 Mistrzostwach Europy Juniorów oraz 3 Mistrzostwach Europy  Seniorów starszych. Jak wypadli reprezentanci klubu?

Dla juniorów był to trudny start. Tylko Karol Rosa wygrał swoja pierwszą walkę, w drugiej musiał uznać wyższość zawodnika z Rosji. Z powodu ograniczeń czasowych konkurencja kata odbyła się tylko w jednej turze. Nasi najmłodsi uplasowali się poza strefą medalową.

Honor klubu uratował sensei Tomek, który zdobył brązowy medal w konkurencji kata. Karate Kyokushin jest dla rzemieślników, a nie dla ludzi z ogromnym talentem, jak wiele razy powtarzał sensei Marcin Staściuk, czego dowodem jest zdobycie medalu przez Tomka, po wielu latach pracy.

Zarząd klubu oraz zawodnicy serdecznie dziękują za wsparcie otrzymane przy organizacji wyjazdu na te mistrzostwa. 

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe