DOLNOŚLĄSKI INKUBATOR ART PRZEDSIĘBIORCZOŚCI II ETAP

  • 21.05.2015, 12:13
  • adminTVS
DOLNOŚLĄSKI INKUBATOR ART PRZEDSIĘBIORCZOŚCI II ETAP
Zakończyły się prace budowlano-remontowe przy II etapie Dolnośląskiego Inkubatora Art Przedsiębiorczości w Bielawie.
Zakończyły się prace budowlano-remontowe przy II etapie Dolnośląskiego Inkubatora Art Przedsiębiorczości w Bielawie. Zadanie to było wieloetapową inwestycją obejmującą przebudowę i modernizację obiektów poprzemysłowych położonych w Bielawie przy ul. Piastowskiej po byłych zakładach włókienniczych Bielbaw.


adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 25.05.2015, 16:16
Też jestem za referendum jezeli sprawdzonych ludzi wymienia sie na niekompetentnych to jak to swiadczy o urzędującym burmistrzu.
Gość
Gość 23.05.2015, 16:21
Referendum jak najszybciej bo ta nowa władza to jakieś nieporozumienie. Zero kompetencji
Gość
Gość 22.05.2015, 15:47
referendum!!!!
Gość
Gość 22.05.2015, 12:03
Czas na zmiany.
Gość
Gość 22.05.2015, 12:00
Przeraża mnie to co dzieje się w teraz w Bielawie. Mam takie przeczucie, że zakończyć się to może jakimś referendum.
Gość
Gość 22.05.2015, 10:41
Na tym polegają zmiany Łyżwy - zwolnić kolesi Dźwiniela przyjąć kolesi łyżwy i miejsca pracy załatwione, szkoda tylko że Ci nowi to partacze i czego nie dotkną zamienia się w kupę
Gość
Gość 22.05.2015, 10:32
Najlepiej to zwolnić, przyjąć kolesi, pokazać się na jubileuszu i jakoś będzie ok. Nie tędy droga drodzy państwo włodarze, to na krótką metę....
Gość
Gość 22.05.2015, 10:24
Kusmierek z tej okazji kupił sobie nowe spodnie, bo stare już mu się w kroku przetarły.
Gość
Gość 22.05.2015, 10:23
Kuśmierek i Glanowski biorą BARL- dwóch partaczy zamiast specjalisty Siódmaka - oby tak dalej Łyżwa szybciej się to zakończy
Gość
Gość 22.05.2015, 10:21
Jakie to pomieszczenia produkcyjno uslugowe sa w tym obiekcie????? o pow. ponad 200m2?????
Gość
Gość 21.05.2015, 22:21
Podobno p. Rafał Kuśmierek dostał posadę w BARL-u ??!! To jakiś chichot historii czy niewidzialna ręka Runowicza to sprawiła??!! TKM !!!!
Gość
Gość 21.05.2015, 22:07
Panie Siudmak, gdzie ta wielka strefa ekonomiczna w Bielawie z dużą ilością miejsc pracy?
Gość
Gość 21.05.2015, 22:01
Granulacje ?, zrobił dużo, ale do własnej kasy
Gość
Gość 21.05.2015, 21:07
Gratulacje dla Pana Hordyja. Zrobił kawał dobrej roboty. Napisał świetny wniosek i znalazł kasę na tę sypiącą się budowlę. Teraz mamy się czym chwalić, no i wreszcie nie musimy jeździć do Świdnicy. Dziękujemy
Gość
Gość 21.05.2015, 19:42
Warto obejrzeć też materiał z Majówki Europejskiej w Bielawie: http://ddz.doba.pl/artykul/kom…
Gość
Gość 21.05.2015, 19:25
A ja bardzo chętnie korzystam z super kameralnego kina 3D i nowoczesnej biblioteki w art-inkubatorze. Na dodatek obiekt posiada windę, co jest bardzo wygodne dla osób starszych i niepełnosprawnych
Gość
Gość 21.05.2015, 19:14
Wszystkie działania inwestycyjne wykorzystujące pieniadze z UE podlegają ścisłej weryfikacji i ocenie,więc ocena takiego "fachowca" jak Ty ,osoby która wypracowała te projekty w kontekscie bohater czy gamoń przecietnego mieszkańca nie interesuje a autora obraża.Te projekty same się bronią dzieki tym którzy z nich korzystają. /Gdzie zaczy­na się próżność, tam kończy się rozum. /
Gość
Gość 21.05.2015, 19:02
Przynajmniej nie popadlo to wszystko w ruinę. Co by miasto nie dołożyło to zawsze dla mieszkańców super.
Gość
Gość 21.05.2015, 18:37
A co łyzwa się ukrywa ze go ani widuje ani słuchu wstydzi się mieszkańców ze jest nie udolnym burmistrzem
Alicja