NOWE PRZYDOMOWE OGRODY NA TERENIE SPÓŁDZIELNI W BIELAWIE

  • 01.07.2015, 10:15
  • adminTVS
NOWE PRZYDOMOWE OGRODY NA TERENIE SPÓŁDZIELNI W BIELAWIE
Okres wakacyjny to dobry czas na zagospodarowanie terenów przed budynkami spółdzielczymi w Bielawie. Najwięcej zmian w wyglądzie zieleni po konsultacji z mieszkańcami przeprowadzanych jest obecnie na osiedlu Włókniarzy.
Okres wakacyjny to dobry czas na zagospodarowanie terenów przed budynkami spółdzielczymi w Bielawie. Najwięcej zmian w wyglądzie zieleni po konsultacji z mieszkańcami przeprowadzanych jest obecnie na osiedlu Włókniarzy.



 




adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iwan
Iwan 09.07.2015, 02:26
Drzewa powinny byc w prakach, na skwerkach i w lasach. Kolo budynkow ma byc niska zielen. A komu potrzeba cienia niech sobie kupi zaluzje.
Gość
Gość 08.07.2015, 12:10
Panie Prezesie masz emeryturkę to odpoczywaj bo zamiast lepiej to jest gorzej. Pomysły byle jakie. Dzieci chcą pobiegać przed blokiem.
Gość
Gość 06.07.2015, 20:59
teraz cerkiew wybudowac!ale bedziecie happy!
Pomoc
Pomoc 06.07.2015, 19:29
Przywiązać w południe prezesa spółdzielni do ławki niech sobie chłopina troszkę odpocznie i podziwia swoje dzieło (zakaz dzwonienia po pomoc w razie udaru)
Gość
Gość 06.07.2015, 14:07
piszesz glupoty czlowieku zlosliwcze co ty zrobiles dla bielawy pochwal sie
Gość
Gość 06.07.2015, 11:19
Derenowski powinien za to beknąć, kto widział i słyszał o takim paskudztwie jaki zrobili na tym osiedlu. Ten stary pryk już powinien isć na emeryture i zrobić miejsce młodym ludziom z pomysłami na PIĘKNE osiedla.
emeryt
emeryt 04.07.2015, 20:42
starym dewotom wszystko przeszkadza! Wypad z osiedla kupic sobie domek za dolary co macie ciułane przez 40 lat!I bedziecie mieli spokój!O OBLICZU OSIEDLA DECYDUJA MLODZI!!!!!!!STARZY JUZ ZADECYDOWALI I DLATEGO JEST W KRAJU JAK JEST!!!!!
Gość
Gość 04.07.2015, 20:37
wiecej dla dzieci!!!!!!!starzy maja za wiele !nawet emerytury!
Gość
Gość 03.07.2015, 21:36
Właśnie, wycinają piekne drzewa, krzewy, trawę, a rąbią kamień i nijakie rosliny, o które nikt nie dba, szkoda drzew
Gość
Gość 03.07.2015, 20:32
Spółdzielnia ma dużo pieniędzy , to straszne wycinać piękne drzewa które latem chronią przed słońcem. Najlepiej posadzić różnych krzaczków , żeby przypadkiem żadne dziecko tam nie weszło. Mam wrażenie , że dzisiejsi starsi ludzie zapomnieli , że kiedyś byli młodzi i też mieli małe dzieci ,które najchętniej bawiły się pod blokiem -no a teraz potrzebny jest spokój ,to najlepiej poodgradzać się , a dzieci niech idą do lasu. Panie prezesie może pan bardziej postawi na młodych, czego oni chcą .
Gość
Gość 02.07.2015, 16:57
O drzewa, drzewa,
Coraz mniej się o was śpiewa.
Coraz rzadziej wiatr przeczysty
Was gładzi…

O ptaki, ptaki,
Wdzięczne nieba znaki.
Coraz rzadziej was się słyszy
W upałem utoczonej ciszy,… (S. Grochowiak)

Drogi kamienne
Przybite do ziemi… (K. Śladewski)
Gość
Gość 01.07.2015, 19:01
NAJWIECEJ ZMIAN BO MIESZKAJA STARZY OBYWATELE!!!!!! TO PRZERAZAJACE!!!!!!BRAK MLODYCH NIE UPOWAZNIA WAS O NIC NIE ROBIENIE DLA MLODYCH LUDZI!!!!!!!!!
prezes
prezes 01.07.2015, 18:58
TO SKANDAL !!!!POWINNI ZA TO ZAPLACIC KARE!!!!!ZROBILISCIE Z OSIEDLA POLIGON !!!! TERAZ WYGLADA STRASZNIKE!!!!LUDZISKA TAK SOBIE POZWALACIE ????????
Gość
Gość 01.07.2015, 14:07
Przepięknie KIedy pod Naszym blokiem 25-lecia NR 7 wytną te okropne drzewa i w końcu zrobią tak jak innym na całym osiedlu .

Pozostałe