X SESJA RADY MIASTA NOWA RUDA

  • 02.09.2015, 15:16
  • Zbigniew Kukiełka
X SESJA RADY MIASTA NOWA RUDA
W środę 2 września w noworudzkim Ratuszu, odbyła się sesja Rady Miejskiej.

W środę 2 września w noworudzkim Ratuszu, odbyła się sesja Rady Miejskiej. Obrady rozpoczęły się od przyjęcia protokołu z poprzedniej sesji oraz sprawozdaniem burmistrza miasta z realizacji uchwał oraz pracy w okresie międzysesyjnym.

 

Zbigniew Kukiełka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 06.09.2015, 13:14
Ludzie
przstańcie mylić Gminę Miejską Nowa Ruda od Gminy Wiejskiej Nowa Ruda !!!! to zupełnie co innego... W Dzierżoniowie jest tak samo
Hordyj nic nie ma do Gminy Miejskiej Nowa Ruda
Gość
Gość 05.09.2015, 17:28
Za dużo sukcesów od samego początku, kogoś to bardzo zabolało, no i mamy efekty. Wniosek z tego idź do roboty, bierz pensję i nie wychylaj się, bo jak się za bardzo zaangazujesz, to dostaniesz kopa w d . . . .
Gość
Gość 05.09.2015, 11:48
Jedno drugiego warte...szkoda gminy.
Gość
Gość 05.09.2015, 07:26
Coś mi tu śmierdzi.
Gość
Gość 04.09.2015, 15:31
Pan Pachura cicho siedzi ani słowa nie pisze o Hordyju. Wstyd Panu ,że tak go Pan wychwalał po niebiosy. Kombinator - jak wszyscy z tego " sprawdzonego zespołu".
Gość
Gość 04.09.2015, 15:04
Szybko go rozszyfrowali . Widac mądrzy ludzie tam pracują w tej Gminie Nowa Ruda.
W Bielawie miał układy to sobie mógł sklepy budowac , pozwolenia załatwiac i td.
Wszystko ma swój koniec .
Gość
Gość 04.09.2015, 14:56
Ciekawe czy dali mu 15 minut na spakowanie się ? Dobrze mu tak !
Gość
Gość 04.09.2015, 07:23
Z niecierpliwością czekamy na relację z sesji w GMINIE Nowa Ruda oraz wieści o wyrzuceniu Wicewójta
Gość
Gość 03.09.2015, 19:42
Andrzej nie wybielaj się,jutro wyjdą fakty jakie przekręty robiles w nowej rudzie....a za 3 lata to będziesz gnił w więzieniu i dupsko ci przecwelą....
Gość
Gość 03.09.2015, 18:24
Hordyj padł ofiarą układu politycznego chyba każdy.myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę. Pani Wójt ma miękka .... I poddała się represjom PO które Hordyja nie toleruje cala to prawda. Czekamy na Andrzeja Hordyja w Bielawie szkoda ze dopiero za 3 lata jak te patałachy pozatrudniają jeszcze większą liczbę darmozjadow. Już nowy Prezesik BARL pozatrudnial swoje pieski pan od kursów prawa jazdy który latał z ulotkami teraz będzie obsługiwał stacje pomp jako specjalista. Ale pompa !!!
Gość
Gość 03.09.2015, 18:24
Hordyj padł ofiarą układu politycznego chyba każdy.myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę. Pani Wójt ma miękka .... I poddała się represjom PO które Hordyja nie toleruje cala to prawda. Czekamy na Andrzeja Hordyja w Bielawie szkoda ze dopiero za 3 lata jak te patałachy pozatrudniają jeszcze większą liczbę darmozjadow. Już nowy Prezesik BARL pozatrudnial swoje pieski pan od kursów prawa jazdy który latał z ulotkami teraz będzie obsługiwał stacje pomp jako specjalista. Ale pompa !!!
Gość
Gość 03.09.2015, 18:24
Hordyj padł ofiarą układu politycznego chyba każdy.myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę. Pani Wójt ma miękka .... I poddała się represjom PO które Hordyja nie toleruje cala to prawda. Czekamy na Andrzeja Hordyja w Bielawie szkoda ze dopiero za 3 lata jak te patałachy pozatrudniają jeszcze większą liczbę darmozjadow. Już nowy Prezesik BARL pozatrudnial swoje pieski pan od kursów prawa jazdy który latał z ulotkami teraz będzie obsługiwał stacje pomp jako specjalista. Ale pompa !!!
Gość
Gość 03.09.2015, 15:06
Mierzejewska znajdzie,że hordyj to przekrętas,który chciał nabijać własną kieszeń,ale ktoś w porę połapał się.
Gość
Gość 03.09.2015, 15:01
No nieźle. Mierzejewska zarządziła przeszukanie (inwentaryzację doraźną - niezła nazwa...) gabinetu Hordyja. Ciekawe co znajdzie.
Gość
Gość 03.09.2015, 14:52
Oby !!!!!!!!!!
Gość
Gość 03.09.2015, 13:47
A Pani Adrianna do sklepu spożywczego szybko wróci, bułki sprzedawać
Gość
Gość 03.09.2015, 13:41
A ja myślę, że wywalenie Hordyja ma drugie dno. Facet, który zjadł zęby na pozyskiwaniu funduszy dla samorządów raczej nie mógł popełnić szkolnych błędów, które są oficjalnym powodem zwolnienia. Być może uświadomił kilku osobom, że nie nadają się do czegokolwiek i za to poleciał. Pewnie długo pracy szukał nie będzie.
Gość
Gość 03.09.2015, 10:54
człowiek wykształcony to politycy jak trędowaci unikają takiego, podobnie było w bielawie z drem brzezińskim
Gość
Gość 03.09.2015, 10:25
Ciekawe pod czyim wpływem Pani Wójt nagle straciła zaufanie do swojego zastępcy , wszystko to grubymi nićmi szyte. Szkoda, że zrezygnowała Pani z fachowca, żal ! ! !
Gość
Gość 03.09.2015, 10:19
Hordyj pokazał, że jest profesjonalistą, od początku wziął się do pracy. Niestety, niektórym to się bardzo nie spodobało, czyżby poczuli się zagrożeni? ! To mafia, a nie politycy! !!

Pozostałe