II FESTIWAL MARII CZUBASZEK ZA NAMI

  • 14.09.2015, 15:12
  • adminTVS
II FESTIWAL MARII CZUBASZEK  ZA NAMI
Już po raz drugi w dniach od 11 do 13 września w Polanicy Zdroju odbywał się Festiwal Marii Czubaszek pod patronatem min. radiowej "Trójki" i oczywiście Telewizji Sudeckiej.
Już po raz drugi w dniach od 11 do 13 września w Polanicy Zdroju odbywał się Festiwal Marii Czubaszek pod patronatem min. radiowej "Trójki" i oczywiście Telewizji Sudeckiej. Bilety na koncerty wyprzedały się na wiele tygodni przed, co świadczy o tym, że impreza ta była długo oczekiwana przez mieszkańców i przybyłych z całego regionu gości.  
FESTIWAL MARII CZUBASZEK ZA NAMI

Oj się działo w Polanicy Zdroju podczas II Festiwalu Marii Czubaszek. Jeśli Ciebie nie było, zobacz chociaż naszą relację.

Posted by Telewizja Sudecka on 14 września 2015


adminTVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe