Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Kultura/Rozrywka

Centrala 57 koncert 16 urodziny zespołu
Centrala 57 koncert 16 urodziny zespołu
Zespół Centrala 57, z okazji 16. rocznicy swojego istnienia, zagra wyjątkowy koncert w swoim pierwszym składzie. Na basie zagra Piotr Cichy, na perkusji Tomasz Burzyński, a lider zespołu, Paweł Tur, zaśpiewa i zagra na gitarze. Koncert odbędzie się 16 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 w klubie "Pan Kawka kawiarnia z kulturą", mieszczącym się w budynku Kłodzkiego Ośrodka Kultury. 16.01.2024 17:11
W Ziębickim Centrum Kultury powstanie Muzoteka za ponad 2 miliony złotych
W Ziębickim Centrum Kultury powstanie Muzoteka za ponad 2 miliony złotych
Ziębickie Centrum Kultury w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa NPRCz 2.0 – Infrastruktura Bibliotek 2021-2025 otrzymało dofinansowanie w kwocie 𝟮 𝟮𝟱𝟬 𝟬𝟬𝟬,𝟬𝟬 𝘇ł na realizację projektu pn. „Muzoteka - modernizacja budynku socjalno-biurowego Ziębickiego Centrum Kultury (budynek B) na potrzeby utworzenia filii miejskiej Biblioteki Publicznej w Ziębicach". ZCK otrzymało dofinansowanie jako jedyna instytucja w powiecie i jedna z trzech na Dolnym Śląsku. Autorem projektu jest Wiktor Ochał, Kierownik ZCK. 16.01.2024 01:45
Przed nami Międzypokoleniowe Strońskie Kolędowanie i Koncert Orkiestr Dętych
Przed nami Międzypokoleniowe Strońskie Kolędowanie i Koncert Orkiestr Dętych
W piątek, 19 stycznia, zapraszamy do Centrum Edukacji Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim, gdzie o godzinie 18:00 odbędzie się Międzypokoleniowe Strońskie Kolędowanie pod patronatem burmistrza Dariusza Chromca oraz wspólny koncert orkiestr dętych. 14.01.2024 19:43
Anna Wyszkoni wystąpiła w Bystrzycy Kłodzkiej
Anna Wyszkoni wystąpiła w Bystrzycy Kłodzkiej
W sobotni wieczór, 13 stycznia w bystrzyckim kościele wystąpiła Anna Wyszkoni. Noworoczne koncerty z udziałem gwiazd, to już tradycja w Bystrzycy Kłodzkiej. Piosenkarka z zespołem zaczarowała publiczność w wypełnionym po brzegi kościele, ten koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci. 14.01.2024 12:33
Pozytywkowe Nutki zagrały w bielawskiej bibliotece
Pozytywkowe Nutki zagrały w bielawskiej bibliotece
We wtorek 9 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie odbył się koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Pozytywkowe Nutki”. 10.01.2024 20:12
Zbigniew Lewandowski - QUINTET
Zbigniew Lewandowski - QUINTET
Zbigniew Lewandowski Quintet- koncert - Dzierżoniów SALA KONCERTOWA DOK, 25 stycznia | Kupuj Bilety Online 08.01.2024 17:05
Koncert kolęd w Pałacu w Kiełczynie
Koncert kolęd w Pałacu w Kiełczynie
W piątek 5 stycznia w Pałacu w Kiełczynie odbył się koncert kolęd w wykonaniu szkolnego chóru dziecięcego działającego w ramach projektu „Most the Most”. 07.01.2024 13:51    1
W niebie dziś usłyszą nas
W niebie dziś usłyszą nas
W sobotę 6 stycznia w Teatrze Robotniczym w Bielawie odbył się wyjątkowy koncert podopiecznych Studia Piosenki i Tańca Fart pod kierownictwem Anny Lutz, podczas którego młodzi wokaliści śpiewali kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Nie zabrakło ciekawych interpretacji i żywiołowej choreografii. 07.01.2024 13:17    1
Akademia Pana Kleksa w Kinie MOK w Nowej Rudzie
Akademia Pana Kleksa w Kinie MOK w Nowej Rudzie
Zapraszamy do zapoznania się ze styczniowym repertuarem Kina MOK w Nowej Rudzie. Zaplanowano kilka seansów Akademii Pana Kleksa. Szczegóły na plakacie. 05.01.2024 08:45
Ferie w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie
Ferie w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie
Bogatą ofertę na zimowe ferie przygotował również Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie. Nie zabraknie warsztatów, seansów filmowych i balu karnawałowego. Szczegóły na plakacie. 05.01.2024 08:41
Kino objazdowe zawita do Lądka-Zdroju. Można zobaczyć "Akademię Pana Kleksa".
Kino objazdowe zawita do Lądka-Zdroju. Można zobaczyć "Akademię Pana Kleksa".
13 lutego ponownie zawita do Centrum Kultury i Rekreacji w Lądu-Zdroju, kino objazdowe. Wśród filmów, które zostaną wyświetlone, szczególnie polecamy "Akademie pana kleksa". Przedsprzedaż biletów od 10 stycznia na stronie https://filmowobezgotowkowo.pl/ 05.01.2024 08:27
Spędź ferie z Ziębickim Centrum Kultury
Spędź ferie z Ziębickim Centrum Kultury
Zachęcamy dzieci i młodzież z Gminy Ziębice oraz wszystkich tych, którzy szukają kreatywnego sposobu na spędzenie wolnego czasu do wspólnej, kulturalnej aktywności z Ziębickim Centrum Kultury. Będziecie mieli wyjątkową okazję zajrzeć do pracowni artystycznej malarza, podczas warsztatów plastycznych z Krzysztofem Wałaszkiem (wykładowcą na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ASP we Wrocławiu), sprawdzenia „Co słychać na pustyni Gobi?” z podróżnikiem Dariuszem Stępniem, zanurzenia się w artystycznym świecie Meksyku i Fridy Kahlo, podczas kreatywnych warsztatów artystycznych oraz dobrej zabawy, podczas wspólnych seansów filmowych i teatralnych. Cykl warsztatów z Krzysztofem Wałaszkiem dedykowany jest dla uczniów od klasy 4 szkoły podstawowej w górę. Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy. Szczegółowy rozkład zajęć znajdziecie na plakacie. 05.01.2024 08:22
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama