Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Kultura/Rozrywka

ROZPOCZĘŁY SIĘ ŻNIWA
ROZPOCZĘŁY SIĘ ŻNIWA
Dla niektórych to oznaka, że nieuchronnie zbliża się koniec lata, a dla innych to okres wytężonej pracy – rozpoczęły się żniwa! Już wkrótce więcej na www.tvsudecka.pl 28.07.2017 15:04    3
ŚWIĘTO POLICJI W DZIERŻONIOWIE
ŚWIĘTO POLICJI W DZIERŻONIOWIE
Tradycyjnie jak co roku, tym, tym razem w piątek 28 lipca w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji. 28.07.2017 14:32    8
FESTIWAL NAUKI, EKSPERYMENTÓW I DOŚWIADCZEŃ W MINIEUROLANDZIE
FESTIWAL NAUKI, EKSPERYMENTÓW I DOŚWIADCZEŃ W MINIEUROLANDZIE
Park Miniatur Minieuroland zaprasza dzieci i dorosłych w weekend 5-6 sierpnia na Festiwal Nauki, Eksperymentów i Doświadczeń. Pamiętacie przygody Koziołka Matołka? Tym razem zabierze Was w podróż do świata wiedzy i zabawy. Czekają nas Was interaktywne warsztaty, prezentacje i konkursy z nagrodami. Minieuroland z Kłodzka bawi, uczy i inspiruje! 27.07.2017 12:15
MAHJONG - WYJĄTKOWA GRA DLA WSZYSTKICH
MAHJONG - WYJĄTKOWA GRA DLA WSZYSTKICH
Słyszeliście kiedyś o grze pod nazwą Mahjong? Jeśli nie to warto posłuchać co na jej temat mają do powiedzenia gracze z Bielawy, którzy już od dłuższego czasu spotykają się siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej aby wspólnie doskonalić swoje umiejętności. 27.07.2017 11:07    1    3
KOZIOŁEK MATOŁEK W MINIEUROLANDZIE!
KOZIOŁEK MATOŁEK W MINIEUROLANDZIE!
Park Miniatur Minieuroland zaprasza dzieci i dorosłych w weekend 5-6 sierpnia 2017 r. do udziału w Festiwalu Nauki, Eksperymentów i Doświadczeń. Partnerami wydarzenia będą: Mini Naukowiec z Ząbkowic Śląskich oraz Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka z Pacanowa. 25.07.2017 15:11
POMÓŻ I GŁOSUJ NA PROJEKT NUMER 51 - AKTYWNY DOLNY ŚLĄSK
POMÓŻ I GŁOSUJ NA PROJEKT NUMER 51 - AKTYWNY DOLNY ŚLĄSK
I Ty możesz pomóc! 25.07.2017 14:29    3
PODRÓŻUJĄ AUTOSTOPEM DOOKOŁA ŚWIATA – SĄ W POŁOWIE DROGI
PODRÓŻUJĄ AUTOSTOPEM DOOKOŁA ŚWIATA – SĄ W POŁOWIE DROGI
Marzenia warto mieć, warto też dążyć do ich spełnienia i choć niektóre pomysły mogą wydawać się szalone to mamy dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wiele osób marzy o zwiedzaniu ciekawych zakątków naszej planety, ale czy wyobrażacie sobie podróż dookoła świata na stopa? Bo oni właśnie to robią! Wyruszyli 31 sierpnia 2015 roku i w tej chwili opuścili Polinezję Francuską, a to można powiedzieć drugi koniec naszego globu. Udało nam się z nimi porozmawiać podczas ich pobytu na Bora Bora. Jak zaczęła się ich przygoda? 24.07.2017 16:46    6
PRZED NAMI OSTRY DŻEM III EDYCJA
PRZED NAMI OSTRY DŻEM III EDYCJA
To już trzecia edycja plenerowego, garażowego festiwalu "Ostry Dżem". W ostatni weekend lipca na przestrzeni monumentalnego Fortu Ostróg ponownie stanie scena, na której wystąpią trzy nietuzinkowe, okołorockowe dolnośląskie zespoły: 24.07.2017 10:58    1
WAKACJE POLONEZIAKÓW
WAKACJE POLONEZIAKÓW
Zespół Pieśni i Tańca Poloneziaki działający na co dzień przy Spółdzielczym Centrum Kultury w Bielawie jak co roku w wakacje nie odpoczywa. Jest to również czas intensywnych wyjazdów i występów w różnych zakątkach Europy. W tym roku odwiedzili Niemcy oraz słoneczną Bułgarię. 21.07.2017 15:06
GUITAR MASTERS CAMP W KRZYŻOWEJ
GUITAR MASTERS CAMP W KRZYŻOWEJ
Już po raz 17. w Krzyżowej odbywają się letnie warsztaty gitarowe pod nazwą GUITAR MASTERS CAMP. Warsztaty grupowe i indywidualne prowadzą wybitni mistrzowie tego instrumentu z Polski oraz z zagranicy. 21.07.2017 11:33
KINO PLENEROWE W PIESZYCACH
KINO PLENEROWE W PIESZYCACH
Podczas trwającego dwa tygodnie głosowania osoby zainteresowane kinem plenerowym w Pieszycach miały okazję wybrać drugi tytuł filmu, który wspólnie obejrzymy w Parku Miejskim 5 sierpnia 2017 r. o godz. 21.30. Okazuje się, że największym zainteresowaniem i tym samym najwięcej lajków zebrał film „Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida. 21.07.2017 09:35
ZAWODY DREZYNOWE W JUGOWICACH
ZAWODY DREZYNOWE W JUGOWICACH
Już jutro 22 lipca rozegrania zostanie 15. edycja zawodów drezynowych w Jugowicach, w gm. Walim. Przygotowania powoli dobiegają końca, a już w sobotę tuż po godzinie 10 przywitamy pierwszych gości. Stacja JUGOWICE znów zatętni życiem, tak jak w czasach, gdy setki mieszkańców przybywało na nią, by wsiąść do pociągu i wybrać się choćby na targ do Świdnicy 21.07.2017 09:03
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama