Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kultura/Rozrywka

NULLIZMATYK I REWERS NA DESKACH DOK-u
NULLIZMATYK I REWERS NA DESKACH DOK-u
Nullizmatyk i Rewers zagrali 21 października w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Koncert Nullizmatyka poprzedził Rewers - raper reprezentujący Dzierżoniów. Nullizmatyk, to efekt rozpoczętej w tym roku współpracy pięciu dolnośląskich muzyków: Nullo, Slime, Stokera, Bartosza Bednarza i Mateusza Chochołka. 23.10.2017 18:04
JESIEŃ W BIELAWIE - ZBIORNIK SUDETY
JESIEŃ W BIELAWIE - ZBIORNIK SUDETY
Na drzewach liści coraz mniej, ale nie martwcie się bo zrobiliśmy dla Was spore zapasy zdjęć złotej polskiej jesieni, a oto krótkie ujęcie z przelotu nad zbiornikiem "Sudety" w Bielawie. Miłego oglądania! 23.10.2017 17:09    1    4
HOTEL DĘBOWY ŚWIĘTOWAŁ SWOJE 15-LECIE
HOTEL DĘBOWY ŚWIĘTOWAŁ SWOJE 15-LECIE
W piątek 20 października w Hotelu Dębowy w Bielawie odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji 15-lecia istnienia obiektu. Na okolicznościowej gali pojawili się przedstawiciele lokalnego samorządu, przedsiębiorcy, bliscy znajomi oraz rodzina. 23.10.2017 13:03    1    9
U PANA BOGA ZA PIECEM
U PANA BOGA ZA PIECEM
20 października 2017 roku o godz. 19:00 w schronisku "Pod Wieżycą" w Sobótce, odbył się koncert zespołu U PANA BOGA ZA PIECEM. Występ odbył się w ramach cyklu "POETYCKIE PIĄTKI POD WIEŻYCĄ" 22.10.2017 23:20    1
MATKA I SYN
MATKA I SYN
W kościele pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie, prezentowana jest wystawa prac Lidii Bojnowskiej pt.: „Matka i Syn”. Opowiadają o najważniejszych momentach w życiu Pana Jezusa oraz przedstawiają Maryję jako Matkę wstawiającą się za swymi dziećmi. Obrazy wykonane są z podkładek, nakrętek, gwoździ i innych metalowych detali. 20.10.2017 22:50
HOTEL DĘBOWY W BIELAWIE MA JUŻ 15 LAT
HOTEL DĘBOWY W BIELAWIE MA JUŻ 15 LAT
W tym roku mija 15 lat od powstania Hotelu Dębowego w Bielawie. Jest to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych obiektów hotelowych w naszym regionie. O pomyśle na stworzenie Dębowy Hotel I Event I SPA​ i o obecnych inicjatywach opowiadali nam jego właściciele. 20.10.2017 20:09    11
IV FESTIWAL MARII CZUBASZEK
IV FESTIWAL MARII CZUBASZEK
W miniony weekend w dniach od 13 do 15 października w Polanicy Zdroju już po raz czwarty odbywał się Festiwal Marii Czuwaszek pod nazwą „Cały Kazio”. Tym razem również nie zabrakło fanów tego wydarzenia, którzy zjechali się do Polanicy z najdalszych zakątków Polski. 19.10.2017 18:31    5
ZŁOTA JESIEŃ W LĄDKU ZDROJU
ZŁOTA JESIEŃ W LĄDKU ZDROJU
Odwiedziliśmy dziś Uzdrowisko Lądek - Długopole S.A. i korzystając z pięknej pogody postanowiliśmy podzielić się z Wami widokami jakie czekały na nas w Lądku-Zdroju. 17.10.2017 18:20    2
WIELKA PIENIAWA – WYJĄTKOWA WODA W POLANICY ZDROJU
WIELKA PIENIAWA – WYJĄTKOWA WODA W POLANICY ZDROJU
Polanica Zdrój kojarzy się nie tylko z uzdrowiskiem, ale przede wszystkim z wyjątkowymi wodami mineralnymi. Dobrodziejstwo działania źródeł wykorzystywane było już w XVII wieku przez zakon jezuitów i kontynuowane jest do dziś. Staropolanka to naturalny skarb Uzdrowiska , który pomaga zachować równowagę w zalecanej, codziennej diecie. 17.10.2017 17:04    3    5
CHARYTATYWNIE DLA POGORZELCÓW W LĄDKU ZDROJU
CHARYTATYWNIE DLA POGORZELCÓW W LĄDKU ZDROJU
21 września 2017 w Lądku-Zdroju spłonęły 3 kamienice. W wyniku pożaru wiele rodzin znalazło się w bardzo ciężkiej sytuacji. W sobotę 14 października lokalne instytucje, mieszkańcy i organizacje postanowili zorganizować na lądeckim rynku charytatywny festyn, aby zebrać środki finansowe i pomóc pogorzelcom. 16.10.2017 09:05    4
HOTEL DĘBOWY W JESIENNEJ ODSŁONIE
HOTEL DĘBOWY W JESIENNEJ ODSŁONIE
Jesienny spacer i cudowny obiekt położony u podnóża Gór Sowich. Dębowy Hotel I Event I SPA w Bielawie to miejsce, które warto odwiedzić! Zobaczcie sami. 14.10.2017 15:27    2
100 URODZINY PANI IRENY
100 URODZINY PANI IRENY
Z okazji 100 urodzin świdniczanki, Ireny Mesek w piątek, 13 października jubilatkę odwiedził zastępca prezydent Świdnicy, Szymon Chojnowski oraz kierownik Inspektoratu ZUS w Świdnicy, Dorota Kamińska. W imieniu prezydent, Beaty Moskal-Słaniewskiej prezydent Chojnowski przekazał życzenia oraz nagrodę okolicznościową. Pani Mesek otrzymała także gratulacje od Prezes Rady Ministrów, Beaty Szydło oraz Wojewody Dolnośląskiego, Pawła Hreniaka. 13.10.2017 16:37    1    3
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama