Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kultura/Rozrywka

KOLĘDOWANIE GOLEC UORKIESTRA W PIESZYCACH
KOLĘDOWANIE GOLEC UORKIESTRA W PIESZYCACH
W piątkowe popołudnie 28 stycznia w kościele pod wezwaniem św. Antoniego w Pieszycach odbył się wyjątkowy koncert w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra. Nam udało się spotkać braci Golców jeszcze przed koncertem w Hotelu Dębowy w Bielawie gdzie przygotowywali się do próby popijając dobrą kawę. 01.02.2022 18:01    2
ŚWIAT MALOWANY ZEGARKAMI
ŚWIAT MALOWANY ZEGARKAMI
Ten wyjątkowy świat stworzyła mieszkanka Polanicy-Zdroju Beata Bembnik, która już od wielu lat w swojej pracowni i galerii tworzy zegarowe arcydzieła. 30.01.2022 09:32    1
ZIMOWE FERIE Z BIELAWSKIM MOKiS-em
ZIMOWE FERIE Z BIELAWSKIM MOKiS-em
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie na zimowe ferie przygotował wiele ciekawych atrakcji, konkursów, warsztatów, czy plenerowych wycieczek. Nie zabraknie również wyjątkowych seansów kinowych. 29.01.2022 13:44    1
BIELAWSKIE STUDIO NAGRAŃ OTWIERA SWOJE PROGI
BIELAWSKIE STUDIO NAGRAŃ OTWIERA SWOJE PROGI
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie od niedawna oficjalnie zarządza studiem nagrań w bielawskim Art. Inkubatorze. Stwarza to nowe możliwości, dla wszystkich muzycznych zespołów działających w wielu sekcjach zainteresowań. 28.01.2022 13:41    1
KONKURS PLASTYCZNY "MOJE FERIE"
KONKURS PLASTYCZNY "MOJE FERIE"
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, a przy okazji do skorzystania z atrakcji organizowanych podczas tegorocznych ferii. 27.01.2022 10:03
ZIMOWO PRZY BRZECHWIE W WAŁBRZYSKIM TEATRZE LALEK
ZIMOWO PRZY BRZECHWIE W WAŁBRZYSKIM TEATRZE LALEK
Przełom stycznia i lutego w wałbrzyskim Teatrze Lalek to zarówno propozycje spektaklowe, jak i warsztatowe. Najmłodszych widzów zapraszamy na SZEWCZYKA DRATEWKĘ natomiast tych starszych na FERIE ZIMOWE PRZY BRZECHWY. 26.01.2022 14:44
WYCIECZKI BARDZO KULTURALNE
WYCIECZKI BARDZO KULTURALNE
Zachęcamy do zapisów na organizowane w ramach ferii zimowych WYCIECZKI BARDZO KULTURALNE. Organizujemy grupy wielopokoleniowe, więc zapisać może się każdy, również dorośli. 26.01.2022 08:51    1
JUŻ OTWARTE LODOWISKO PLENEROWE W JEDLINIE-ZDROJU
JUŻ OTWARTE LODOWISKO PLENEROWE W JEDLINIE-ZDROJU
W sobotę 22 stycznia na tydzień przed planowanym otwarciem ruszyło plenerowe lodowisko w Jedlinie-Zdroju. 24.01.2022 11:54
PRZYZNANO STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICA W DZIEDZINIE KULTURY
PRZYZNANO STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICA W DZIEDZINIE KULTURY
Stworzenie cyklu dwunastu, publikowanych comiesięcznie felietonów historyczno-kulinarnych pod nazwą ”Świdnicki stół” oraz nagranie dwunastu kompozycji muzyki instrumentalnej zwieńczonych wydarzeniem audiowizualnym – to projekty, które zrealizowane zostaną w tym roku w ramach stypendium Prezydenta Miasta Świdnicy, Beaty Moskal-Słaniewskiej w dziedzinie kultury. Ich ideą jest pomoc świdniczanom w zrealizowaniu ciekawych przedsięwzięć, związanych z twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury. 20.01.2022 14:17
PRZYŁĄCZ SIĘ DO WOŚP – WSPÓLNIE ZAGRAMY JUŻ 30 STYCZNIA
PRZYŁĄCZ SIĘ DO WOŚP – WSPÓLNIE ZAGRAMY JUŻ 30 STYCZNIA
Jak co roku i tym razem mieszkańcy Bielawy przyłączają się do corocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 17.01.2022 12:12
WERNISAŻ SUDECKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO (AKTUALIZACJA WIDEO)
WERNISAŻ SUDECKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO (AKTUALIZACJA WIDEO)
15 stycznia o godz. 17.00 w Multimedialnej Galerii Obrazu w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni odbył się wernisaż wystawy Sudeckiego Towarzystwa Fotograficznego. Wystawa zatytułowana „Co nam w duszach gra” zaprezentowała prace dziewięciu autorów. Każdy zestaw zdjęć pokazuje inne spojrzenie na fotografię, dokładnie to, które autor zatrzymał w momencie naciśnięcia spustu migawki. Wystawa będzie dostępna do 15 lutego. 17.01.2022 03:08
KONCERT AUTORSKIEGO STUDIA PIOSENKI W DZIERŻONIOWIE
KONCERT AUTORSKIEGO STUDIA PIOSENKI W DZIERŻONIOWIE
Wokaliści zaśpiewają utwory, które pojawiły się na oryginalnych wydaniach "MTV Unplugged", ale wykonają także kompozycje artystów, którzy brali udział w serii wspomnianych koncertów, podczas których zasada jest jedna - artyści śpiewają na żywo, przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych. Pojawią się takie perełki jak: Oasis, R.E.M, Neil Young, Alicia Keys czy utwory naszych rodzimych gwiazd: Kayah, Brodki. 14.01.2022 17:08
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama