Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Siatkówka

PODIUM NA ZAKOŃCZENIE 2016 ROKU PO WYGRANYCH DERBACH

Po ostatnim meczu w starym roku można rzec tylko jedno – bielawscy siatkarze wrócili z dalekiej podróży. Sobotni mecz z Gwardią Wrocław był bardzo emocjonujący i trzymający w napięciu, co akurat kibicom mogło się podobać. Gra obu zespołów mocno falowała, co powodowało wiele zwrotów akcji. Najbardziej obrazuje to sytuacja z końcówki czwartego seta, w którym to Gwardia prowadziła już 15:21 i szła na pewne zwycięstwo 3:1, ale ostatecznie to goście przegrali seta właśnie do 21 ! Duża w tym zasługa Michała Tomiałowicza, który w odpowiednim momencie odpalił swoją zagrywkę. Za ten wyczyn, jak i dobrą grę w tie-breku nasz atakujący otrzymał nagrodę najlepszego zawodnika meczu.

19.12.2016 12:33
XVI MEMORIAŁ IM. PIOTRA TWORZA W PIŁCE SIATKOWEJ

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn XVI Memoriał im. Piotr Tworza, który odbył się w niedzielę 20 listopadaw hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie W turnieju brały udział amatorskie drużyny składające się maksymalnie z 8 zawodników.

20.11.2016 17:30    1
BIELAWIANIE BYLI GOŚCINNI I CHROBRY WYGRAŁ

5 listopada w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie, odbył się mecz siatkówki. Zmierzyły się męskie drużyny; OFM Bielawianka Bester Bielawa z "Chrobrym" Głogów.

06.11.2016 00:09
CZWARTA WYGRANA 3:1 OFM BIELAWIANKI BESTER BIELAWA

Czwarta wygrana 3:1 OFM Bielawianka Bester Bielawa stała się faktem i razem z WKS Sobieski Arena Żagań prowadzą w tabeli 4 grupy II ligi bez straty punktu. W ostatnim sobotnim spotkaniu z Olavia Oława, tylko w pierwszym secie widać było nieporadność naszych siatkarzy, ale im dalej w las było lepiej i to zawodnicy z Bielawy dyktowali warunki gry, pewnie zwyciężając mecz 3:1. Nawet pierwszy set przy odrobinie szczęścia i innej decyzji sędziego przy piłce setowej można było doprowadzić do gry na przewagi. A przegrywaliśmy w nim już 4:11. W kolejnych partiach nasz zespół wziął się do roboty i dyktował warunki. Dobrą zmianę też dał na pozycji rozgrywającego Karol Andrzejewski, który zmienił Tymoteusz Gajek. MVP spotkania wybrany został Arkadiusz Jutrzenka, który w końcówce drugiego seta zainponował asami serwisowymi i był tego dnia wirtuozem w poczynaniach na siatce.

23.10.2016 13:10
CENNE ZWYCIĘSTWO BIELAWSKICH SIATKARZY

OFM Bielawianka Bester Bielawa w miniony weekend na sali sportowej w SP nr 10 rozpoczęła swoje ligowe zmagania. Przeciwnikiem naszej drużyny na inaugurację sezonu byli zawodnicy z Bolesławca.

05.10.2016 12:18    1
INAUGURACJA II LIGI SIATKÓWKI W BIELAWIE

Zapraszamy wszystkich kibiców na inaugurację II ligi w Bielawie, w której ubiegłoroczny najlepszy zespół grupy 2 OFM Bielawianka Bester Bielawa zmierzy się z beniaminkiem BTS Elektros Bolesławiec. Zapowiadają się spore emocje.

29.09.2016 08:32    2    1
FINAŁ GRAND PRIX PLAŻÓWKI NA PLACU ZABAW

Dziewięć najlepszych drużyn klasyfikacji generalnej z trzech turniejów eliminacyjnych zmierzy się w niedzielę 21 sierpnia w turnieju finałowym tegorocznego Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Tym razem jednak nie przy basenie odkrytym na OSiR-ze, lecz na terenie placu zabaw przy Alei Bajkowych Gwiazd.

18.08.2016 09:56
ZAKOŃCZONO AMATORSKĄ LIGĘ SIATKÓWKI

Poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zarówno rywalizacja o końcowe zwycięstwo, jak i mecz o 3 miejsce toczone były do 2 zwycięstw. Zwycięzcą Amatorskiej Ligi Siatkówki została drużyna LO2, która w finałowej rywalizacji okazała się lepsza od zespołu TKKF. Z kolei 3 miejsce zajęła Straż Pożarna, który pokonała LIDER-a.

30.06.2016 12:41
ZAPRASZAMY NA PLAŻÓWKĘ DO ŚWIDNICY

Tradycyjnie już turniejem siatkówki plażowej rozpoczną się wakacje na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Fanów odbijania piłki na piachu zapraszamy w niedzielę, 26 czerwca.

22.06.2016 10:50
AWANS DO FINAŁÓW O I LIGĘ Z PIERWSZEGO MIEJSCA

OFM Bielawianka Bester Bielawa wygrała wszystkie trzy mecze w Grudziądzu i tym samym zwyciężyła Turniej Półfinałowy o I ligę !!!

26.04.2016 10:03    5
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ZA NAMI

W niedzielę 24 kwietnia na sali sportowej II liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie odbył się powiatowy otwarty turniej w piłkę siatkową pań.

25.04.2016 13:25    1
WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

3 kwietnia 2016 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

05.04.2016 08:30