Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Siatkówka

ZA NAMI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W BIELAWIE
ZA NAMI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W BIELAWIE

W sobotę 14 września 2019 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Bielawy, który honorowym patronatem objął Burmistrz miasta Bielawa dr Andrzej Hordyj.

16.09.2019 19:36    2
ZAGRALI DLA GOSI I KACPERKA
ZAGRALI DLA GOSI I KACPERKA

W niedzielę 23 czerwca na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się charytatywny turniej piłki siatkowej, podczas którego zbierane były pieniądze na pomoc dla Małgorzaty Mroczkowskiej i Kacperka Najdka.

26.06.2019 12:00    2
ROZEGRALI TURNIEJ DLA KATARZYNY HRADZKIEJ
ROZEGRALI TURNIEJ DLA KATARZYNY HRADZKIEJ

W kłodzkiej hali sportowej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji rozegrano charytatywny turniej w piłkę siatkową dla Pani Katarzyny Hradzkiej – nauczycielki ze Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku. Pani Katarzyna jest osobą o wielkim sercu. Od wielu lat sama organizowała akcje dobroczynne na rzecz potrzebujących, a teraz sama potrzebuje pomocy. Zmaga się z poważną chorobą nowotworową, której leczenie wymaga dużego nakładu finansowego. Każdy kto chciałby wesprzeć Panią Katarzynę, może wpłacać środki na konto podane poniżej. Można również przekazać 1% podatku. Organizatorzy zapowiadają kolejne akcje charytatywne, o których będziemy państwa informować.

01.04.2019 15:40    1
ŁUKASZ KADZIEWICZ W BIELAWIE
ŁUKASZ KADZIEWICZ W BIELAWIE

W czwartek 14 marca 2019 w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie odbył się turniej towarzyski w piłce siatkowej dla szkół podstawowych. W ramach promocji siatkówki w regionie gościem turnieju był ambasador polskiej siatkówki Łukasz Kadziewicz, który spotkał się z młodzieżą . Opowiadał o swojej karierze sportowej i nie tylko w której było też parę zakrętów.

14.03.2019 13:18    1    1
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN W DZIERŻONIOWIE
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN W DZIERŻONIOWIE

W niedzielę 10 marca na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Do udziału zgłosiły się drużyny trenujące amatorsko siatkówkę oraz zawodnicy zrzeszeni w PZPS grający maksymalnie w III Lidze. Dodatkowo w składzie każdej z drużyn może być 1 zawodnik z II Ligi.

11.03.2019 12:06
W PIESZYCACH ZAGRALI CHARYTATYWNIE DLA NATALII I ADRIANA
W PIESZYCACH ZAGRALI CHARYTATYWNIE DLA NATALII I ADRIANA

W niedzielę 27 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół im. ks. Jana Dzierżonia w Pieszycach odbył się „Noworoczny Otwarty Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej pod hasłem „Gramy dla Natalii i Adriana” połączony z wieloma atrakcjami, z których dochód w całości przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Natalii, mieszkanki Pieszyc i Adriana, mieszkańca Bielawy.

28.01.2019 09:00    2    1
KOLEJNA PRZEGRANA BIELAWSKICH SIATKARZY
KOLEJNA PRZEGRANA BIELAWSKICH SIATKARZY

W sobotę 26 stycznia na sali sportowej SP nr 10 w Bielawie Bielawianka Bester Bielawa podejmował na własnym boisku Sobieskiego Żagań. Po zaciętym meczu nasi zawodnicy niestety przegrali w setach 3:2

28.01.2019 08:59
PORAŻKA BIELAWSKICH SIATKARZY Z GŁOGOWEM
PORAŻKA BIELAWSKICH SIATKARZY Z GŁOGOWEM

W sobotę 12 stycznia na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie rozegrana została 15 kolejka II ligi piłki siatkowej mężczyzn. Bielawianka Bester Bielawa podejmowała zespół SPS Chrobry Głogów który zajmował drugie miejsce w tabeli, natomiast gospodarze po 15 kolejkach miejsce siódme.

14.01.2019 11:00
KS BIELAWIANKA BESTER ZMIERZY SIĘ Z MUKS ZIEMIA MILICKA
KS BIELAWIANKA BESTER ZMIERZY SIĘ Z MUKS ZIEMIA MILICKA

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 KS Bielawianka Bester zmierzy się z MUKS Ziemia Milicka❗ Jest to bardzo wymagający rywal, w którego składzie znajduje się m.in. Bartosz Janeczek, były siatkarz Reprezentacji Polski B oraz m.in. zdobywca Pucharu Polski, Europejskiego Pucharu Challenge oraz srebrnego medalu Mistrzostw Polski z TAURON AZS Częstochowa SSA Dodatkowo nasza drużyna jest bardzo blisko Milicza w tabeli. Ewentualna wygrana pozwoli nam przybliżyć się do tej ekipy. Emocje gwarantowane! Serdecznie zapraszamy!

18.12.2018 15:30
MECZ II LIGI SIATKÓWKI MĘŻCZYZN
MECZ II LIGI SIATKÓWKI MĘŻCZYZN

KS Bielawianka Bester Bielawa zaprasza na mecz 11 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn. Rywalem naszej drużyny będzie BTS Bolesławiec.

07.12.2018 14:17
KS BIELAWIANKA BESTER BIELAWA ZAPRASZA NA MECZ
KS BIELAWIANKA BESTER BIELAWA ZAPRASZA NA MECZ

KS Bielawianka Bester Bielawa zaprasza na mecz 5 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn. Rywalem naszej drużyny będzie Aqua-Zdrój Volleyball Team Wałbrzych

25.10.2018 12:13    3
FINAŁOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
FINAŁOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

12 sierpnia 2018 roku na boisku do siatkówki plażowej znajdującym się przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie odbył się Turniej Finałowy Grand Prix w Siatkówce Plażowej. W Turnieju uczestniczyło 8 najlepszych drużyn klasyfikacji generalnej utworzonej na podstawie punktów zdobywanych przez poszczególne zespoły w turniejach eliminacyjnych. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem brazylijskim. Po wielu wyrównanych i emocjonujących spotkaniach wyłoniono pary, które zmierzyły się w spotkaniu o miano najlepszej drużyny tegorocznego cyklu Grand Prix – Browar Bielawa (Maciej Byczek, Piotr Borkowski) oraz Orzechowski/Kowalczyk (Piotr Orzechowski, Dorian Kowalczyk). Ostatecznie lepszy okazał się duet Orzechowski/Kowalczyk, który zwyciężył 2:0. W meczu o 3 miejsce ekipa Kożuch Babci (Jakub Popławski, Kamil Nowak) pokonała zespół Strzegom (Adam Pęczyński, Paweł Pituch) rezultatem 2:1.

13.08.2018 09:43
Reklama