Siatkówka

EMOCJE W MECZU Z VICTORIĄ WAŁBRZYCH

To już trzeci mecz z rzędu, w którym Bielawianka Bester walczyła w pięciu setach jak równy z równym z wyżej notowanym przeciwnikiem. Niestety i tym razem zeszła z parkietu jako zespół pokonany, ale bielawskim siatkarzom należą się brawa za walkę.

11.03.2013 11:10    111
1 PUNKT DLA BIELAWIANKI BESTER

Fani siatkówki, którzy w sobotę zapełnili trybuny w hali sportowej SP nr 10 w Bielawie nie mieli czego żałować, ponieważ zobaczyli kawał dobrej siatkówki w wykonaniu Bielawianki Bester i TKS Nascon Kopex Tychy.

11.02.2013 11:37    2    100
SPORTOWE ZIMOWISKO W KŁODZKU

Od tygodnia uczniowie z czterech województw w Polsce mają ferie zimowe. Domy kultury, ośrodki sportu, prześcigają się w ofertach dla dzieci i młodzieży. W Kłodzku najmłodsi uczestniczą w Feriach na Sportowo.

04.02.2013 12:47    170
BIELAWIANKA BESTER ZDOBYŁA 3 PUNKTY

Bielawianie wygrali za trzy punkty bardzo ważne spotkanie z trzecią w tabeli Juvenią Wakmet Gluchołazy. Mecz był dosyć wyrównany poza pierwszą i trzecią partią. Można powiedzieć, że zarówno w drugiej jak i czwartej secie wynik mógłby być odwrotny niż był w rzeczywistość.

28.01.2013 09:57    123
ZACHĘCAMY DO KIBICOWANIA BIELAWIANCE BESTER

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki z całego regionu na to spotkanie do SP nr 10 w Bielawie - sobota 26 stycznia o godzinie 17:00.

24.01.2013 08:36    128
NIEWYKORZYSTANA SZANSA BIELAWIANKI BESTER

Niestety nie udało się bielawskim siatkarzom zdobyć bardzo cennych trzech punktów podczas wyjazdowego meczu w Opolu i uzyskać przewagi nad AZS-em. W dodatku z Opola nasi zawodnicy wrócili bez punktu i tym samym zostali wyprzedzeni w tabeli przez Politechnikę.

21.01.2013 15:35    100
NIEWYKORZYSTANA SZANSA NA AWANS

Niestety, Bielawiance Bester nie udało się zdobyć bardzo cennych trzech punktów w Opolu i uzyskać czteropunktowej przewagi nad AZS-em po 16-tu rozegranych kolejkach.

21.01.2013 10:00    100
WYGRANA NA WŁASNYM PARKIECIE

Zespół Bielawianki Bester w pierwszym spotkaniu po świątecznej przerwie rozegrał mecz z drużyną Volley Rybnik. Przed zmaganiami oba zespoły zajmowały kolejno dziesiąte i jedenaste miejsce w tabeli drugiej, drugiej ligi, więc tym bardziej wygrana była na wagę złota.

14.01.2013 14:14    110
I MECZ BIELAWIANKI BESTER W TYM ROKU

Zachęcamy do przybycia wszystkich kibiców siatkówki z całego regionu do SP nr 10 w Bielawie w sobotę 12 stycznia o godzinie 17:00. Zapowiadają się wielkie emocje, a na kibiców jak zwykle czekają nagrody ufundowane przez partnerów.

10.01.2013 09:47    121
KOSZYKÓWKA I BALET W AQUA ZDROJU

W Aqua-Zdroju będzie można grać w siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę czy squasha, a nawet zaaranżować zajęcia z baletu. Spółka ogłosiła już przetargi na sprzęt sportowy umożliwiający realizację tych aktywności.

02.01.2013 15:04    136
WYGRANA NA ZAKOŃCZENIE 2012 ROKU

Siatkarze Bielawianki Bester Bielawa rozegrali ostatni mecz w roku 2012 z drużyną AZS Rafako Racibórz. Było to spotkanie rewanżowe, dlatego też miejscowi marzyli o wygranej.

17.12.2012 13:01    126
OSTATNI MECZ SIATKARZY BIELAWIANKI W TYM ROKU

W ostatnim meczu przed przerwą świąteczno-noworoczną zespół Bielawianki Bester zagra przed własną publicznością z KS AZS Rafako Racibórz. Po ostatnich kilku przegranych spotkaniach, w których zabrakło nieco szczęścia i konsekwencji w końcówkach setów, nasi siatkarze będą chcieli się zrehabilitować.

13.12.2012 08:57    78