Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Reklama

I KŁODZKI ETNO JARMARK
I KŁODZKI ETNO JARMARK

Fundacja Niesamowity Dolny Śląsk zaprasza na I Kłodzki Etno Jarmark realizowany w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021.

23.07.2021 18:32
MINIEUROLAND - OGRÓD DO ZAKOCHANIA
MINIEUROLAND - OGRÓD DO ZAKOCHANIA

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zaprasza na przyjemny spacer i relaks w malowniczych zakątkach ogrodu. Zwiedzający będą mieli możliwość złapania oddechu na świeżym powietrzu i nacieszenia oczu pięknem unikalnej przyrody. Odwiedzający park goście mogą oderwać się od codzienności i wyruszyć w bezpieczną podróż po miniaturowym świecie, poznając ciekawe budowle z Polski, Europy i świata.

23.07.2021 10:38
NUMER RACHMISTRZA - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
NUMER RACHMISTRZA - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ

Nie spisałeś_aś się jeszcze w spisie powszechnym? Zadzwoni do Ciebie rachmistrz! Nie daj się nabrać na oszusta telefonicznego! Rachmistrz na pewno nie zapyta o zarobki, oszczędności, cenne przedmioty w domu, numer konta, PIN do karty czy dane logowania do bankowości internetowej. Jeśli jednak zostaną zadane w trakcie rozmowy telefonicznej, mogą wskazywać na próbę wyłudzenia danych. Takie przypadki należy niezwłocznie zgłosić na policję. Sprawdź tożsamość rachmistrza poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/ lub poprzez kontakt z infolinią spisową numerem 22 279 99 99.

19.07.2021 12:00
INTERMARCHE BIELAWA ZAPRASZA
INTERMARCHE BIELAWA ZAPRASZA

Zapraszamy do Sklepu Intermarche mieszczącego się w Bielawie przy ul. Generała Władysława Andersa 44. Już od wielu lat oferujemy najwyższe standardy świeżości i jakości. Dzięki własnej wędzarni przygotowujemy wyjątkowo smaczne wędliny oraz wiele innych przetworów dostępnych na naszym mięsnym stoisku. Dla wszystkich miłośników czworonogów rozszerzyliśmy asortyment o kolejne wyjątkowe produkty. Każdy majsterkowicz znajdzie u nas wiele potrzebnych materiałów przy remontach w domu, ogrodzie, czy garażu. Skorzystaj również z naszej oferty driver, dzięki której to my zrobimy za Ciebie zakupy, a Ty nie marnując czasu odbierzesz je po drodze. Przy zakupach powyżej 150 zł otrzymasz specjalny kupon rabatowy na paliwo z naszej stacji. Skorzystaj również z ręcznej myjni, kiedy inni z rodziny będą na zakupach. Zapraszamy Intermarche w Bielawie razem już od ponad 20 lat.

16.07.2021 09:51
SACRO ETNO W MINIATURZE - ETNOPOLSKA 2021 W MINIEUROLANDZIE
SACRO ETNO W MINIATURZE - ETNOPOLSKA 2021 W MINIEUROLANDZIE

W Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku powstaje nowy projekt inspirowany lokalnym dziedzictwem kulturowym Ziemi Kłodzkiej.

15.07.2021 15:59
FESTIWAL PIWA I SERA JUŻ W SOBOTĘ
FESTIWAL PIWA I SERA JUŻ W SOBOTĘ

6 browarów i 7️ wytwórców serów weźmie udział w Festiwalu Piwa i Sera. I oczywiste jest, że każdy z nich pojawi się z więcej niż jednym produktem. Szykuje się zatem wyśmienite ucztowanie. A do tego jeszcze muzyka, tańce, konkursy i świetni ludzie. Cóż można chcieć więcej

13.07.2021 10:04
SPIS POWSZECHNY - METODY LOGOWANIA
SPIS POWSZECHNY - METODY LOGOWANIA

Znasz nazwisko panieńskie swojej mamy? Może Ci się przydać, gdy będziesz się logował_a do formularza spisu powszechnego na stronie spis.gov.pl. Metody logowania to numer PESEL oraz indywidualnie zdefiniowane hasło dostępu (aby zdefiniować hasło należy podać nazwisko rodowe matki) oraz Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej (Profil Zaufany, systemy informatyczne banków, e-dowód).

12.07.2021 11:00
RESTAURACJA DOBRY ROCZNIK W NIEMCZY
RESTAURACJA DOBRY ROCZNIK W NIEMCZY

Restauracja Dobry Rocznik w Hotelu Niemcza Wino i SPA to owoc wieloletniej miłości do win i dobrej kuchni. Dania przygotowywane są wyłącznie z lokalnych świeżych produktów. Dzięki technologii Sous Vide niczego nie mrozimy, a nasze dzieła dosłownie rozpływają się w ustach! O jakość potraw dba Dawid Dul - Szef Kuchni z ogromną pasją i doświadczeniem. Każdy posiłek u nas to niezapomniane doznanie! Wina z Winnicy Niemczańskiej dopełnią zaś smaku i aromatu każdego z dań. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. od 15.00 do 21.00, a od piątku do niedzieli w godz. od 13.00 do 21.00.

06.07.2021 08:17
TRWA SPIS POWSZECHNY
TRWA SPIS POWSZECHNY

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym!

05.07.2021 10:24
JUŻ OTWARTY – SALON RELAX DIRECT LURES
JUŻ OTWARTY – SALON RELAX DIRECT LURES

Od niedawna przy ul. Waryńskiego 1 w Bielawie funkcjonuje autoryzowany salon wędkarski firmy Relax. Pasjonaci tego sportu znajdą tu niezliczoną ilość akcesoriów, a doświadczeni sprzedawcy zaspokoją wymagania najbardziej wybrednych klientów.

02.07.2021 16:56
AUTOREJESTROWANIE - NOWY PUNKT W STRZELINIE
AUTOREJESTROWANIE - NOWY PUNKT W STRZELINIE

Chcesz szybko zarejestrować pojazd z kraju i z zagranicy. Dobrze ubezpieczyć samochód? Zapraszamy do nowego punktu auto rejestrowanie mieszczącego się w Strzelinie, przy ul. Ząbkowickiej 42. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej pod adresem autorejestrowanie.pl.

01.07.2021 10:04
KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE S.A. – REKRUTACJA
KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE S.A. – REKRUTACJA

Koleje Dolnośląskie S.A. , to jeden z największych samorządowych przewoźników kolejowych.

01.07.2021 07:46
Reklama