Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Reklama

Powiat Dzierżoniowski – teren inwestycyjny na sprzedaż
Powiat Dzierżoniowski – teren inwestycyjny na sprzedaż

Zarząd Powiatu Dzierżoniowskiego wystawia do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Dzierżoniowie przy ul. Ciepłowniczej na terenie Podstrefy Dzierżoniów WSSE Invest-PARK.

29.03.2022 09:17
VENTI - nowy wymiar luster i szkła
VENTI - nowy wymiar luster i szkła

Po najwyższej jakości lustra i szkło zapraszamy do salonu sprzedaży VENTI, mieszczącego się przy ulicy Świdnickiej 149 w Dzierżoniowie. Salon otwarty jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowych. Przyjdź, zapytaj, mamy zarówno gotowe produkty dostępne od ręki, jak i duże możliwości wyprodukowania lustra dopasowanego do Twoich potrzeb.

29.03.2022 08:34
BIELAWSKI OSIR ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ DO TRÓJMIASTA
BIELAWSKI OSIR ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ DO TRÓJMIASTA

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie zaprasza na wyjątkowy wyjazd do Trójmiasta. Szczegóły na plakacie.

07.03.2022 14:20    1
BIELAWSKA FIRMA POSZUKUJE SPECJALISTĘ DS. SPRZEDAŻY W BACK OFFICE
BIELAWSKA FIRMA POSZUKUJE SPECJALISTĘ DS. SPRZEDAŻY W BACK OFFICE

Jesteśmy producentem oznaczeń wizualnych funkcjonującym na rynku od 10 lat. Oferujemy swoje produkty w przedsiębiorstwach, fabrykach oraz firmach magazynujących w całej Europie. Poszukujemy osoby do pracy w dziale handlowym w młodym ambitnym zespole. Praca stacjonarna polegająca na pozyskiwaniu nowych klientów poprzez Internet oraz telefon. Godziny pracy 8-16, poniedziałek-piątek.

02.03.2022 09:51    1
WALENTYNKOWE OKULARY DLA PARY W SALONACH „BREJNAK”
WALENTYNKOWE OKULARY DLA PARY W SALONACH „BREJNAK”

Od 14 lutego w Salonach optycznych „Brejnak” w Bielawie i Dzierżoniowie trwa tydzień walentynkowy pod hasłem: „Okulary dla pary” - kupując okulary dla siebie, drugie otrzymasz z rabatem aż 30% (łączymy dowolnie - okulary: korekcyjne, korekcyjne przeciwsłoneczne lub przeciwsłoneczne).

14.02.2022 20:25
NOWO OTWARTA KWIACIARNIA FLOWER HOME W BIELAWIE
NOWO OTWARTA KWIACIARNIA FLOWER HOME W BIELAWIE

Zapraszamy do nowo otwartej kwiaciarni Flower Home mieszczącej się w Bielawie przy ul. Wolności 140. W naszej ofercie znaleźć można dużą różnorodność kwiatów ciętych, rośliny doniczkowe, flower boxy, kosze kwiatowe, kompozycje nagrobne, susz wszelkiego rodzaju, oraz dekoracje do domu. Posiadamy również pocztę kwiatową mamy.

13.02.2022 21:13
FIRMA DOMINO ZATRUDNI NA STANOWISKO - DORADCA KLIENTA
FIRMA DOMINO ZATRUDNI NA STANOWISKO - DORADCA KLIENTA

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA (Salon w Dzierżoniowie) Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub 10-18, w soboty 9-16 (dwie w miesiącu).

11.02.2022 10:16
DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA W PIESZYCACH OBOK STREFY EKONOMICZNEJ
DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA W PIESZYCACH OBOK STREFY EKONOMICZNEJ

Do sprzedania działka budowlana w Pieszycach Dolnych, zlokalizowana niedaleko Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Dzierżoniowie. Powierzchnia działki to - 1,9979 ha. Numer działki 59, działka nie jest podzielona, zależy na sprzedaży całej działki. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela gruntu bez pośredników. Szczegółowe informacje pod nr tel. 792 613 016.

02.02.2022 09:04
NAZYWAM SIĘ EWELINA KONIECZNA I JESTEM WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ
NAZYWAM SIĘ EWELINA KONIECZNA I JESTEM WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

Nazywam się Ewelina Konieczna i jestem Wirtualną Asystentką.

19.01.2022 19:38
NOWO OTWARTA STACJA KONTROLI POJAZDÓW W PIŁAWIE DOLNEJ
NOWO OTWARTA STACJA KONTROLI POJAZDÓW W PIŁAWIE DOLNEJ

Nowo otwarta Stacja Kontroli Pojazdów w Piławie Dolnej przy ul. Głównej 80 A zaprasza na przeglądy rejestracyjne.

14.01.2022 17:09
FIRMA MYZER SP. Z O.O. Z BIELAWY POSZUKUJE PRACOWNIKÓW
FIRMA MYZER SP. Z O.O. Z BIELAWY POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Firma Myzer Sp. z o.o., oferująca najlepsze praktyki w intralogistyce oraz innowacyjne rozwiązania, których używają najlepsi w swojej branży, poszukuje do swojego zespołu Frezera konwencjonalneg.

14.01.2022 09:44
VENTI – NOWY WYMIAR LUSTER I SZKŁA
VENTI – NOWY WYMIAR LUSTER I SZKŁA

Zapraszamy do nowo otwartego salonu sprzedaży Firmy VENTI producenta wysokiej jakości luster i szkła. Produkujemy lustra z podświetleniem LED oraz lustra tradycyjne. Zajmujemy się obróbką szkła budowlanego i dekoracyjnego, realizujemy zabudowy ze szkła lakierowanego typu LACOBEL, które można zastosować do kuchni, salonu, łazienki, ale też w hotelach czy częściach wspólnych realizacji deweloperskich. W nowo otwartym salonie sprzedaży w Dzierżoniowie przy ulicy Świdnickiej 149 każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. Zapraszamy klientów indywidualnych, ale też architektów, projektantów wnętrz, meblarzy i stolarzy. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

07.12.2021 17:26
Komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama