Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Polanica Zdrój

KONKURS  "zDolne NGO" NA NAJLEPSZĄ ORGANIZACJĘ POZARZĄDOWĄ
KONKURS "zDolne NGO" NA NAJLEPSZĄ ORGANIZACJĘ POZARZĄDOWĄ
„zDolne NGO” to konkurs, który organizowany jest od 2012 roku. W każdym roku nagradzane są organizacje działające w innym obszarze. W bieżącej edycji laureatem zostanie organizacja działająca w obszarze aktywności obywatelskiej. 02.04.2014 11:25    244
RUSZA III EDYCJA PROGRAMU STYPEDNIALNEGO IKEA
RUSZA III EDYCJA PROGRAMU STYPEDNIALNEGO IKEA
Wystartowała trzecia edycja ogólnopolskiego programu stypendialnego „Na Rodzinę Można Liczyć” prowadzonego przez IKEA oraz Fundację Świętego Mikołaja. 02.04.2014 10:20    216
ŻART SIĘ UDAŁ NIE ZABIORĄ MUFLONÓW Z GÓR SOWICH !!!
ŻART SIĘ UDAŁ NIE ZABIORĄ MUFLONÓW Z GÓR SOWICH !!!
Wczorajsza informacja to tylko prima aprilisowy żart dotyczący naszych muflonów. Oczywiście część z naszych widzów zorientowała się błyskawicznie, ale niektórych ta informacja zmroziła, dzwonili, dopytywali. 02.04.2014 09:20    14    186
ZAKAŻENIA SZPITALNE – PROBLEM MEDYCZNY, PRAWNY I EKONOMICZNY
ZAKAŻENIA SZPITALNE – PROBLEM MEDYCZNY, PRAWNY I EKONOMICZNY
Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polnicy-Zdroju zorganizowało konferencję dotyczącą problemów zakażeń szpitalnych i antybiotykoterapii. W spotkaniu wzięli udział lekarze rodzinni oraz lekarze o specjalnościach zabiegowych i farmaceuci z całego regionu. 01.04.2014 11:24    91
ZUS BĘDZIE ZAKŁADEM EMERYTALNYM
ZUS BĘDZIE ZAKŁADEM EMERYTALNYM
Od 1 kwietnia do 31 lipca 2014 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie przyjmować oświadczenia od ubezpieczonych dotyczące pozostania w Otwartych Funduszach Emerytalnych. To jeden z elementów ustawy o zmianach w OFE, która uczyniła z ZUS zakład emerytalny. 21.03.2014 10:44    248
ROWEROWE OTWARCIE SEZONU
ROWEROWE OTWARCIE SEZONU
W imieniu organizatorów zapraszamy 12 kwietnia 2014 na rowerowe otwarcie sezonu na Masywie Ślęży. Masyw Ślęży jest stosunkowo niewielki, a jego maksymalna wysokość to raptem 718 m n.p.m, jednak jego położenie pośród zupełnie płaskich pól i równin czyni go zupełnie wyjątkowym. 19.03.2014 12:47    227
ROZMOWA Z JANEM DZIĘCIELSKIM, NADLEŚNICZYM
ROZMOWA Z JANEM DZIĘCIELSKIM, NADLEŚNICZYM
Czy muflony są gatunkiem inwazyjnym? Komu i dlaczego mogą zagrażać te zwierzęta? Czy gatunek, który jest symbolem Gór Sowich zniknie? Odpowiedzi na te pytania w rozmowie z nadleśniczym Nadleśnictwa Świdnica, Janem Dzięcielskim. 14.03.2014 08:49    1    264
KSIĘŻNICZKA CZARDASZA W POLANICY ZDROJU
KSIĘŻNICZKA CZARDASZA W POLANICY ZDROJU
W sobotę 5 kwietnia o godzinie 19:30 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy bawimy się i wzruszamy wraz z bohaterami sławnej operetki E. Kalmana – „Księżniczka czardasza”. 12.03.2014 14:45    111
ZAPROSZENIE NA 10-LECIE DIECEZJI
ZAPROSZENIE NA 10-LECIE DIECEZJI
29 marca rozpoczną się uroczyste obchody jubileuszu 10-lecia powstania Diecezji Świdnickiej. Do wspólnego świętowania w katedrze świdnickiej zaprasza ks. biskup Ignacy Dec. 11.03.2014 14:44    245
POSŁANKA SZYMIEC-RACZYŃSKA WYSTARTUJE DO EUROPARLAMENTU!
POSŁANKA SZYMIEC-RACZYŃSKA WYSTARTUJE DO EUROPARLAMENTU!
W kuluarach już od dłuższego czasu mówiono o trzech nazwiskach: Haliny Szymiec – Raczyńskiej z Dzierżoniowa, wicewojewody Ewy Mańkowskiej z Wrocławia i Stanisława Rakoczego z Opolszczyzny. Faworytką okazała się Halina Szymiec – Raczyńska i to ona z jedynki będzie ubiegać się o mandat europosła. 10.03.2014 08:55    3    325
ROZMOWA Z PATRYKIEM WILDEM Z OBYWATELSKIEGO DOLNEGO ŚLĄSKA
ROZMOWA Z PATRYKIEM WILDEM Z OBYWATELSKIEGO DOLNEGO ŚLĄSKA
Co zyskują Dolnoślązacy na nowej koalicji w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego? Co na roszadach zyska ODŚ a co Platforma? Czy osłabienie partyjnej pozycji Protasiewicza zagrozi koalicji? Jakich zmian możemy się jeszcze spodziewać? O tym w rozmowie z Patrykiem Wildem, wiceprezesem ODŚ? 07.03.2014 14:20    5    258
TOMASZ SMOLARZ WOJEWODĄ DOLNOŚLĄSKIM
TOMASZ SMOLARZ WOJEWODĄ DOLNOŚLĄSKIM
Jak się oficjalnie dowidziała nasza redakcja poseł Platformy Obywatelskiej z naszego regionu Tomasz Smolarz został powołany na stanowisko Wojewody Dolnośląskiego. O szczegółach już niebawem. 27.02.2014 12:18    4    180
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama