Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Polanica Zdrój

DOLNOŚLĄSKIE UZDROWISKA ŁĄCZĄ SIŁY
DOLNOŚLĄSKIE UZDROWISKA ŁĄCZĄ SIŁY
Wspólne działania w ramach klastra uzdrowiskowego, wysokie standardy oferowanych usług, a także liczne działania edukacyjne – te i wiele innych inicjatyw zapowiadają dolnośląskie uzdrowiska, które podpisały dziś wspólną Deklarację Uzdrowiskową. 29.09.2020 15:28
ADAM PACHURA TURYSTYCZNYM DZIENNIKARZEM ROKU
ADAM PACHURA TURYSTYCZNYM DZIENNIKARZEM ROKU
W poniedziałek 28 września w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów podczas Ogólnopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki wręczono coroczne nagrody dla najlepszych dziennikarzy turystycznych. W tym roku do nagrody zostało zgłoszonych aż 128 dziennikarzy z całego kraju. W kategorii Turystyczny Dziennikarz Telewizyjny został wybrany redaktor naczelny Telewizji Sudeckiej - Adam Pachura. 29.09.2020 14:15    2    1
KORONAWIRUS W REGIONALNEJ SZKOLE TURYSTYCZNEJ W POLANICY - ZDROJU
KORONAWIRUS W REGIONALNEJ SZKOLE TURYSTYCZNEJ W POLANICY - ZDROJU
Jak poinformowała dyrekcja Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy - Zdroju, jedna z uczennic zachorowała na covid - 19. Uczennica przebywa w domu. 23 rówieśników z jej klasy do końca tygodnia uczy się zdalnie, w poniedziałek mają wrócić do nauczania stacjonarnego. 24.09.2020 20:40
GALA ROZDANIA GRANTÓW "DZIAŁAJ LOKALNIE 2020"
GALA ROZDANIA GRANTÓW "DZIAŁAJ LOKALNIE 2020"
19 września, odbyło się oficjalne rozdanie grantów „Działaj lokalnie 2020”, konkursu realizowanego przez Fundację „Razem Możemy Więcej”. Do składania wniosków były upoważnione organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, działające na terenie Kłodzka, gminy Kłodzko, Polanicy Zdroju, Szczytnej i Dusznik-Zdroju. Gratulujemy wszystkim organizacjom i grupom, które otrzymały granty i życzymy powodzenia w realizacji inicjatyw. Już teraz czekamy na efekty projektów. 22.09.2020 20:57
PEJZAŻE QLINARNE POLANICY 2020 - DZIEŃ 1
PEJZAŻE QLINARNE POLANICY 2020 - DZIEŃ 1
To festiwal, który skupia wokół siebie polanickie restauracje i ich szefów kuchni, którzy dla mieszkańców i turystów przygotowują kulinarną podróż. Jest niezwykłą okazją do promocji nie tylko samego uzdrowiska, ale całego regionu. 23.07.2020 18:00
WAŻNE ROZMOWY NA TEMAT REMONTÓW DRÓG
WAŻNE ROZMOWY NA TEMAT REMONTÓW DRÓG
W piątek, 19 czerwca br., w Starostwie Powiatowym w Kłodzku odbyło się spotkanie robocze, w którym udział wzięli: Tymoteusz Myrda - członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Piotr Marchewka – członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego, Tomasz Kiliński – burmistrz Nowej Rudy, Leszek Loch – dyrektor Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu, Stanisław Sijka – dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku. 22.06.2020 09:18
SCM W POLANICY ZDROJU PRZEJMIE BYSTRZYCKI SZPITAL
SCM W POLANICY ZDROJU PRZEJMIE BYSTRZYCKI SZPITAL
W poniedziałek 15 czerwca radni w Bystrzycy Kłodzkiej podjęli uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru rozwiązania spółki „Bystrzyckie Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. Podczas sesji głos zabrał wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński, który łącząc się zdalnie z Warszawy zapewnił, że bystrzycki szpital zostanie przejęty przez Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy-Zdroju, którego właścicielem jest Ministerstwo Zdrowia. 16.06.2020 12:37
NOWE TURYSTYCZNE POŁĄCZENIA AUTOBUSOWE NA DOLNY ŚLĄSK
NOWE TURYSTYCZNE POŁĄCZENIA AUTOBUSOWE NA DOLNY ŚLĄSK
Turystyczne połączenia autobusowe przywiozą gości do dolnośląskich atrakcji i zapewnią dodatkowo zniżkę na zwiedzanie! 13.06.2020 10:28    1    2
WŁAMAŁ SIĘ DO KIOSKU W SZCZYTNEJ I UKRADŁ PAPIEROSY
WŁAMAŁ SIĘ DO KIOSKU W SZCZYTNEJ I UKRADŁ PAPIEROSY
W bezpośrednim pościgu Policjanci z Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który włamał się do kiosku w Szczytnej, skąd ukradł wyroby tytoniowe. Mężczyźnie grozi kara pobawienia wolności nawet do 10 lat. 03.06.2020 12:41
SOR W POLANICY-ZDROJU JUŻ DZIAŁA
SOR W POLANICY-ZDROJU JUŻ DZIAŁA
Jak poinformował Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń, działalnosć SOR-u w Polanicy-Zdroju została wznowiona. 04.04.2020 17:08    2
SOR W POLANICY-ZDROJU ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA - 10 PRACOWNIKÓW PODDANYCH KWARANTANNIE
SOR W POLANICY-ZDROJU ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA - 10 PRACOWNIKÓW PODDANYCH KWARANTANNIE
Małgorzata Mrowiec - rzecznik prasowy Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy-Zdroju poinformowała, że cały SOR jest zamknięty do odwołania. 03.04.2020 11:43    2
APELUJEMY! ZOSTAŃ W DOMU!!!BO WIRUS CIĘ DOPADNIE!!!
APELUJEMY! ZOSTAŃ W DOMU!!!BO WIRUS CIĘ DOPADNIE!!!
Zostań w domu i nie czekaj, aż wirus Cię dopadnie! Dbaj o siebie i innych. 26.03.2020 16:12    1
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama