„Była symbolem tragedii, dziś jest symbolem odbudowy”. Kolejna droga odbudowana po powodzi
Ulica Nadbrzeżna w Stroniu Śląskim - jedna z kluczowych inwestycji realizowanych po powodzi z września 2024 roku - została oddana do użytku. Mieszkańcom krok po kroku przywracana jest bezpieczna i nowoczesna infrastruktura. Widać to wielu miejscach w gminie, która przypomina plac budowy.
12.06.2026 18:04