Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiadomości

POWIATOWY ZLOT ROWEROWY
POWIATOWY ZLOT ROWEROWY

Wyjątkowo niską frekwencję zanotował sobotni zlot rowerowy, organizowany przez dzierżoniowskie starostwo powiatowe.

09.07.2012 15:24    1    110
NOWORUDZKIE BIEGUNY KULTURY
NOWORUDZKIE BIEGUNY KULTURY

Z myślą o miłośnikach poezji i jazzu w Nowej Rudzie odbyły się Bieguny Kultury. Gościem specjalnym był Stanisław Sojka.

09.07.2012 15:17    130
NA ZAKOŃCZENIE SEZONU
NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu kończy 48. sezon artystyczny 2011/2012 mocnym akcentem - 3. TEATRALNĄ BEZSENNOŚCIĄ i pożegnaniem ze spektaklem BYŁ SOBIE POLAK POLAK POLAK I DIABEŁ - bulwarówką polityczną Pawła Demirskiego w reżyserii Moniki Strzępki.

09.07.2012 14:32    107
XXII REGIONALNY PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH OSP
XXII REGIONALNY PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH OSP

W Polanicy - Zdroju odbył się XII Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych OSP.

09.07.2012 13:30    107
POMOC FINANSOWA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
POMOC FINANSOWA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Powiat dzierżoniowski przystąpił do pilotażowego programu PFRON „Aktywny samorząd”.

09.07.2012 12:43    1    88
WYPADEK Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTY
WYPADEK Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTY

W Wałbrzychu przy ul. Chrobrego doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. 32 letni mężczyzna kierujący samochodem marki Skoda wykonał nieprawidłowy manewr skręcając w lewo zajeżdżając drogę jadącemu prawidłowo motocykliście.

07.07.2012 15:37    94
ŚLEDZTWO W SPRAWIE HARACZY - UMORZONE
ŚLEDZTWO W SPRAWIE HARACZY - UMORZONE

Po prawie roku, Prokuratura Okręgowa w Szczecinie umorzyła śledztwo w sprawie tzw. „haraczy dla PO”. Sprawa dotyczyła rzekomego finansowania przez wałbrzyskie spółki miejskie, komitetów wyborczych Piotra Kruczkowskiego – byłego prezydenta Wałbrzycha i działaczy wałbrzyskiej Platformy.

07.07.2012 15:23    94
TOUR DE POLOGNE W WAŁBRZYCHU
TOUR DE POLOGNE W WAŁBRZYCHU

Przed wojną był to najważniejszy wyścig w Polsce - po wojnie odbywał się w cieniu wyścigu pokoju, teraz należy do najstarszych i najważniejszych imprez kolarskich. Pierwszy wyścig Tour de Pologne odbył się w 1928 roku pod nazwą Bieg do około Polski.

07.07.2012 15:19    96
NAJLEPSZY SPOSÓB NA UPAŁ? WODA!
NAJLEPSZY SPOSÓB NA UPAŁ? WODA!

Setki, a nawet tysiące mieszkańców naszego regionu szukają wszelkich sposobów na przetrwanie tropikalnych upałów. Jednak najwięcej z nich wybiera wypoczynek nad wodą.

06.07.2012 15:04    166
ROZMOWA Z JERZYM TERLECKIM, BURMISTRZEM POLANICY ZDROJU
ROZMOWA Z JERZYM TERLECKIM, BURMISTRZEM POLANICY ZDROJU

Turystyka, inwestycje, budowanie marki - na co jeszcze postawi w najbliższym czasie samorząd Polanicy Zdroju?

06.07.2012 14:32    173
DREAM BIKE W BIELAWIE - REKLAMA
DREAM BIKE W BIELAWIE - REKLAMA

Profesjonalny Sklep Rowerowy Dream Bike! To sprzedaż i serwis rowerów takich marek takich jak Kross, Cube, Jamis czy Merida. To także akcesoria dla rowerzystów. Na rower ubierzemy cię od stóp do głów!

06.07.2012 14:17    4
SĄ PIENIĄDZE NA TURNUSY REHABILITACYJNE
SĄ PIENIĄDZE NA TURNUSY REHABILITACYJNE

Osoby niepełnosprawne mogą się starać o dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego. Wnioski można składać w bielawskim PCPR, które ma na ten cel około 100 tysięcy złotych.

06.07.2012 14:09    134