Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POSZUKIWANI DO ODBYCIA KARY

Policjanci z Wydziału Kryminalnego dzierżoniowskiej komendy poszukują: Dariusza Juraszka, Łukasza Owczarskiego i Andrzeja Chruszczyka. Mężczyźni ścigani są listami gończymi wydanym przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanych:

1. Dariusz Juraszek lat 25

2. Łukasz Owczarski lat 28

3. Andrzej Chruszczyk lat 20

o kontakt z Wydziałem Kryminalnym pod numerem telefonu 74-832-22-14 lub na numer alarmowy Policji 997. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: https://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/p/dzierzoniow/porady/prawa_i_obowiazki/formularz_kryminalny

Pełny wykaz osób poszukiwanych znajduje się pod adresem https://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/dzierzoniow/ w zakładce Aktualności/ Wiadomości/Poszukiwani.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama