Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DWA MEDALE DZIERŻONIOWSKICH KARATEKÓW

Srebro i brąz przywieźli zawodnicy Dzierżoniowskiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin z XXXIII Pucharu Polski Seniorów oraz XIII Pucharu Polski Młodzików i Juniorów Młodszych. Zawody odbyły się 10 grudnia w hali MOSiR-u w Ciechanowie.
DWA MEDALE DZIERŻONIOWSKICH KARATEKÓW

W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z 72 klubów z całej Polski. Dzierżoniowski klub reprezentowali:
- Karol Rosa (młodzik) – kata młodzików, kumite młodzików -65 kg,
- Krzysztof Krupa (senior) – kumite -70 kg,
- Wiktor Osial (senior) – kumite -75 kg,
- Marcin Krupa (senior) – kumite -75 kg,
- Piotr Krupa (senior) – kumite -80 kg.

Karol Rosa zajął 2. miejsce w konkurencji kata, w walkach uległ przez kontrowersyjną decyzję sędziów w pojedynku o wejście do strefy medalowej. Krzysztof Krupa w swojej kategorii zajął 3. miejsce. W walce eliminacyjnej zdominował swojego przeciwnika i wygrał jednogłośnie. W półfinale po wyrównanej walce uległ późniejszemu zwycięzcy kategorii. Wiktor Osial w walce eliminacyjnej musiał uznać wyższość przeciwnika ulegając nieznacznie w dogrywce. Piotr Krupa w walce ćwierćfinałowej zdobywał przewagę nad zawodnikiem z Konstancina-Jeziornej, jednak kontuzja uniemożliwiła mu kontynuowanie pojedynku. Marcin Krupa pewnie wygrał swoją walkę eliminacyjną, jednak w wyrównanym starciu ćwierćfinałowym sędziowie przyznali zwycięstwo jego przeciwnikowi.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama