PAULINA MARTYKA ZE SREBRNYM MEDALEM PUCHARU POLSKI

W dniach 13-14.03.2015 w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Mistrzostwa Polski Juniorek w Zapasach. W zawodach uczestniczyło blisko 220 kobiet z 50 klubów z całej Polski.

W dniach 13-14.03.2015 w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Mistrzostwa Polski Juniorek w Zapasach. W zawodach uczestniczyło blisko 220 kobiet z 50 klubów z całej Polski. Powiat Dzierżoniowski w zawodach reprezentowały zawodniczki MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz SOWA Pieszyce : Paulina Martyka, Paulina Łochańska, Natalia Kołosz – kadetki oraz Marzena Martyka, Anna Czerwińska, Paulina Kaczorowska- juniorki. Najlepiej z naszych zawodniczek wypadła Paulina Martyka która po 5 walkach wywalczyła srebrny medal w Pucharze Polski Kadetek w kat. 52 kg. Wysokie V miejsca w Pucharze Polski wywalczyła Paulina Łochańska kat. 65 kg która również jak Paulina Martyka uzyskała awans do Finałów Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych – OOM. Ostatnia nasza kadetka Natalia Kołosz uplasowała się na XII pozycji w kat. 56 kg. W Mistrzostwach Polski Juniorek najlepiej zaprezentowała się Paulina Kaczorowska która wywalczyła V miejsce w kat. 44kg. W Mistrzostwach VII lokaty zdobyły Anna Czerwińska 48 kg oraz Marzena Martyka 63 kg.