Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://gawrycki.pl

POCIĄG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Stało się to już muzealną tradycją, że w pierwszych dniach grudnia Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku organizuje przejazd Pociągu Świętego Mikołaja. W tym roku jednak Święty wraz z dzielnymi pomocnikami wyprawi się aż do samego Wrocławia.
POCIĄG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Autor: Piotr Szewczyk

Dlatego też, wszystkich mieszkańców Przedgórza Sudeckiego serdecznie zapraszamy do przejazdu pociągiem JARMARK, który z Jaworzyny Śląskiej wyruszy na legendarny a na pewno tradycyjny JARMARK BOŻONARODZENIOWY na wrocławskim rynku. Z uwagi na szczególny sentyment do Świdnicy – zorganizowany zostanie także przejazd na trasie Jaworzyna Śl. – Świdnica – Jaworzyna Śl., który zrealizuje pociąg Śnieżynka 

A skoro parowóz TKt48-18 z zestawem przedwojennych wagonów zajedzie do stolicy Dolnego Śląska to damy też możliwość wszystkim Wrocławianom do przejazdów na trasie Wrocław Główny – Wrocław Nadodrze pociągami Renifer oraz Święty Mikołaj.

Święty Mikołaj w porozumieniu z kolejarzami przygotował okolicznościowe paczki – tzw. ZESTAWY MAŁEGO KOLEJARZA, które w rozsądnej cenie rodzice będą mogli kupić swoim pociechom na wieczną pamiątkę tego niecodziennego wydarzenia! Szczegóły poniżej.

Szczegóły dotyczące przejazdu znajdą Państwo na stronie :

http://muzeumtechniki.pl/pociag-swietego-mikolaja-4-xii-2016/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RobbieTreść komentarza: Oczywiście, że będę. Ostatnio było znakomicie!Data dodania komentarza: 2.03.2026, 21:00Źródło komentarza: Kasprzycki - koncert, Szeremietiew - wykład, Śmigły - wystawaAutor komentarza: Murem za nauczycielką - nie dajęTreść komentarza: To na pewno pomoże. Jak ktoś będzie chciał drugiego zaatakować to to zrobi.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 20:22Źródło komentarza: Dzierżoniów zatańczył przeciwko przemocy – One Billion Rising 2026Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiejAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Może też skoczę sobie. Bo na pomoc nie ma co liczyć. Kiedyś taki glupek dostałby pasem w tyłek i by się skończyły wymysły.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:04Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Ludzie porządni, którzy lubią życie są samotni albo nie dostają pomocy policji a taki głupiec angażuje służby bo mu atencji trzeba. W tyłek pasem i do nauki.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:03Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: I cóż w tym drastycznego? Kto prowadzi jakkolwiek hodowle to ma to na co dzień .Mi w zeszłym roku w zeszłym w ciągu 5ciu minut lis zamordował 15 kur a kuna wydusiła 150 gołębi pocztowych.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 15:09Źródło komentarza: Atak wilków na stado owiec w Wilkanowie
Reklama