Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

UZBROJONE DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży uzbrojonych działek budowlanych w Bielawie w bardzo atrakcyjnej cenie od 50 do 85 zł za m2. Działki położone są w Bielawie pomiędzy ulicą Lipową, Boczną, a zbiornikiem Sudety, na terenie, który w planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.
UZBROJONE DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ

 

 
Zgodnie z zapisami planu, każdą działkę można zabudować do 30 % jej powierzchni, budynkiem o maksymalnie dwóch kondygnacjach naziemnych i maksymalnej wysokości 9 m. Dachy dwuspadowe o symetrycznym układzie połaci.

Działki położone przy drodze gminnej, do części, na krótkim odcinku, prowadzi dojazd drogą wewnętrzną. 
Teren został tak podzielony, że właściciele czterech działek mogą zabezpieczyć wjazd na swoją drogę wewnętrzną - zamykaną bramą.
Dodatkowym atutem, jest uzbrojenie terenu w wodociąg i kanalizację miejską. W pobliżu znajduje się prąd i gaz miejski.
Wielkość działek waha się od 7 do 14,5 arów.
Dwie działki mamy dla Państwa w cenie promocyjnej: 
– 7,5 arową działkę w cenie 40 900 zł oraz 8 arową działkę w cenie 45 000 zł.
Promocja jest dla osób, które w umowie sprzedaż, zobowiążą się wybudować dom w stanie surowym zamkniętym, w ciągu dwóch lat od zakupu działki. 
Doskonała lokalizacja, kameralne miejsce, bez natężonego ruchu i towarzyszących spalin, w pobliżu znanego, dobrze zagospodarowanego i coraz bardziej docenianego przez mieszkańców Zbiornika Sudety. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz dobrze zorganizowana komunikacja miejska.


Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama