Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WIELKI FINAŁ PLFAJ-8 W BIELAWIE

Już 5 listopada w Bielawie odbędzie się Wielki finał PLFAJ-8. Na boiskach Stadionu KS "BIelawianka" spotkają się 4 najlepsze drużyny tegorocznej edycji PLFA J-8: Bielawa Owls, Panthers Wrocław, Warsaw Eagles oraz Angels Toruń.
WIELKI FINAŁ PLFAJ-8 W BIELAWIE

 

Dwa półfinały zostaną rozegrane na dwóch osobnych boiskach jednocześnie o godzinie 10:00. Następnie zobaczymy mecz o 3cie miejsce oraz mecz finałowy. W związku z potężnym zaangażowaniem Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego oraz dotacją z Ministerstwa Sportu i Turystyki możemy to wydarzenie spokojnie nazwać "Mini SuperFinałem". Szykuje się nam wyjątkowa oprawa, m.in:
- Transmisja internetowa meczów z trzech kamer 
- Oprawa pirotechniczna na styl meczów NFL (dymy, ognie, brama wejściowa)
- Ceremonia finałowa z konfetti
- Wręczenie nagród za każde rozegrane spotkanie (MVP, Najlepszy zawodnik ofensywny i defensywny)
- Konkursy z nagrodami dla kibiców
- Atrakcje dla najmłodszych (Maskotki kilku drużyn)
- Występy cheerleaderek
- Gastronomia (Grill, Gorące przekąski, Napoje)
- Komentarz na stadionie Dawid Biały
- Komentarz w transmisji internetowej Piotr Bera
Oraz wiele innych!!! Zaproście rodzinę i znajomych!!! To będzie wielkie święto futbolu amerykańskiego na naszym terenie! Wstęp w dniu meczu jedynie 5 złotych! 
WięcejOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama