Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://gawrycki.pl

KORONA MARATONÓW POLSKICH DLA POLICJANTA Z PIŁAWY GÓRNEJ

Niezwykłym osiągnięciem sportowym może pochwalić się dzielnicowy z Posterunku w Piławie Górnej mł. asp. Grzegorz Baraniuk. Funkcjonariusz zdobył prestiżową odznakę Koronę Maratonów Polskich. Jak mówi sam policjant: Maraton uczy wytrwałości, pokory a przede wszystkim planowania i cierpliwości.
KORONA MARATONÓW POLSKICH DLA POLICJANTA Z PIŁAWY  GÓRNEJ

Wyróżnienie jest przyznawane maratończykom, którzy w ciągu 2 lat przebiegną 5 najważniejszych maratonów w Polsce (Cracovia Maraton, Maraton Dębno, Maraton Warszawski, Wrocław Maraton i Maraton Poznański). Grzegorz Baraniuk dokonał tego  wykonał to w ciągu 1,5 roku.

Ostatni maraton przebiegł 25 września  w Warszawie. Był to już piąty, a zarazem ostatni maraton do Korony Maratonów Polskich po Krakowie (2015), Wrocławiu (2015), Poznaniu (2015) i Dębnie (2016). Wszystkie biegi asp. Grzegorz Baranisk ukończył w czasie poniżej 4 godzin co jest dużym sukcesem.

Mł. asp. Grzegorz Baraniuk, na co dzień dzielnicowy z Posterunku Policji w Piławie Górnej, trenuje biegi od 4 lat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

G. Baraniuk 30.09.2016 16:01
Proszę poprawić tytuł. Korona Maratonów Polskich a mi Ziemi.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TadeuszTreść komentarza: I cóż w tym drastycznego? Kto prowadzi jakkolwiek hodowle to ma to na co dzień .Mi w zeszłym roku w zeszłym w ciągu 5ciu minut lis zamordował 15 kur a kuna wydusiła 150 gołębi pocztowych.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 15:09Źródło komentarza: Atak wilków na stado owiec w WilkanowieAutor komentarza: anoTreść komentarza: Panie Marszałku ; Karkonosze to Sudety.Data dodania komentarza: 9.02.2026, 17:56Źródło komentarza: Dolnośląska Zima 2026 zawitała do Czarnej GóryAutor komentarza: KrystekTreść komentarza: A co dalej z ul Nowobielawska i poboczem inaczej mówiąc z chodnikami dla pieszychData dodania komentarza: 5.02.2026, 13:03Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiejAutor komentarza: LokatorTreść komentarza: Na klatkach pali sie w dzień swiatlo na os rozanym blok nr5, czy tylko sie prezesi dogadali między sobą. Juz dwa razy zglaszalem , raz tauron byl i teraz pali się jeszcze dluzej w dzień. To tak specjalnie?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 09:42Źródło komentarza: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie: 567 nowych mieszkań w 18 lat!Autor komentarza: EmerytTreść komentarza: Brawo Adam za super materiał, czekam na następne filmy TS ,pan Jan ma nie samo witą wiedze historycznąData dodania komentarza: 1.02.2026, 20:11Źródło komentarza: Bielawa - zapomniana historia - Pałac BielawaAutor komentarza: OgienTreść komentarza: Szkoda dzieciaka oby wyszedł szybko z tegoData dodania komentarza: 24.01.2026, 19:46Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latka
Reklama