Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DRUGA EDYCJA MŁODZIEŻOWEJ LIGI KOLARSKIEJ

7 lipca 2016 roku KS Ślęża Sobótka & Huzar Bike Academy zorganizował drugą edycję Młodzieżowej Ligi Kolarskiej dla młodych adeptów kolarstwa. Wyścigi odbyły się na bieżni stadionu w Sobótce, które zgromadziły 50 zawodników. Reprezentowane były kluby; Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda), Szkółki Kolarskie Atom Miazga Tom-Trans Dzierżoniów, Polkowice (CCC Sprandi) i Sobótka (Huzar Bike Academy).
DRUGA EDYCJA MŁODZIEŻOWEJ LIGI KOLARSKIEJ

Tym razem zawodnicy startowali w kategorii - wyścig Australijski.

 

Wyniki
Chłopcy 2006 i młodsi
1. Legieć Mikołaj, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)
2. Neubert Julian, Sulistrowice (Huzar Bike Academy)
3. Zborowski Gracjan, Dzierżoniów (Szkółki Kolarskie Atom Miazga Tom-Trans Dzierżoniów)
Chłopcy 2005
1. Kicaj Tymoteusz, Polkowice (CCC Sprandi)
2. Piekarski Dawid, Dzierżoniów (Szkółki Kolarskie Atom Miazga Tom-Trans Dzierżoniów)
3. Neubert Leon, Sulistrowice (Huzar Bike Academy)
Chłopcy 2004
1. Borowski Michał, Świątniki (Huzar Bike Academy)
2. Marciniak Marcin, Polkowice (CCC Sprandi)
3. Maras Adrian, Polkowice (CCC Sprandi)
Dziewczęta 2006 i młodsze
1. Juraszek Dagmara, Kiełczyn (Szkółki Kolarskie Atom Miazga Tom-Trans Dzierżoniów)
2. Kisiel Martyna, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)
3. Teodoridis Nikola, Polkowice, (CCC Sprandi)
Dziewczęta 2004-2005
1. Legieć Julia, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)
2. Młynarczyk Oliwia, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)
3. Klimek Anna, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama