Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

RUSZYŁA WAKACYJNA LIGA KOLARSKA

16 czerwca KS Ślęża Sobótka & Huzar Bike Academy zapoczątkował cykl imprez kolarskich dla młodych adeptów kolarstwa pod nazwą Młodzieżowa Liga Kolarska. Będzie to cykl 7 wakacyjnych wyścigów z pośród których do punktacji ogólnej wliczone będzie 5 najlepszych startów. Wyścigi rozgrywane będą w różnych dyscyplinach: wyścig na kreskę, wyścig Australijski, czasówka. Na pierwszym wyścigu w Sobótce stawiły się kluby z całego Dolnego Śląska.
RUSZYŁA WAKACYJNA LIGA KOLARSKA
Autor: Krzysztof Tatrocki

Wyniki dla pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Chłopcy 2006 i młodsi:
1. Legieć Mikołaj, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)
2. Wrona Szymon, Rogów Sobócki
3. Stryjewski Piotr, Sobótka (Huzar Bike Academy)
Chłopcy 2005:
1. Dydyna Hubert, Sobótka (Huzar Bike Academy)
2. Muryj Antoni, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)
3. Neubert Leon, Sulistrowice (Huzar Bike Academy)
Chłopcy 2004:
1. Marciniak Marcin, Polkowice (CCC Sprandi)
2. Stępień Michał, Polkowice (CCC Sprandi)
3. Maras Adrian, Polkowice (CCC Sprandi)
Dziewczęta 2006 i młodsze:
1. Juraszek Dagmara, Kiełczyn (Szkółki Kolarskie Atom Miazga Tom-Trans Dzierżoniów)
2. Kisiel Martyna, Nowa Ruda (UKS Centrum Nowa Ruda)
3. Derewianko Daria, Tuszyn (Szkółki Kolarskie Atom Miazga Tom-Trans Dzierżoniów)
Dziewczęta 2004-2005:
1. Cioch Iga, Pietrzykowice (Huzar Bike Academy)
2. Wyszyńska Zuzanna, Biała (Huzar Bike Academy)
3. Legieć Julia, UKS Centrum Nowa RudaOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: .....Treść komentarza: Fajny zespół i atmosfera ,polecam z włoskich wykonawców Ludovico Einaudi super kompozytor.Data dodania komentarza: 29.09.2022, 19:50Źródło komentarza: W Pałacu Kamieniec gościł Dolnośląski Festiwal MuzycznyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: A gdzie są odpowiednie służby?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 18:12Źródło komentarza: Kontrola składowisk odpadów na terenie Dolnego ŚląskaAutor komentarza: anoTreść komentarza: Określenie: TRASA SUDECKA łącząca Kotlinę Jeleniogórską i Kotlinę Kłodzką - to nieporozumienie. Powinna się nazywać TRASA PODSUDECKA , bo TRASA SUDECKA przebiega od Jeleniej Góry , przez Wałbrzych do Kłodzka i tak się powinna nazywać i ona też powinna na całym odcinku zostać PRZEBUDOWANA !!!Data dodania komentarza: 29.09.2022, 17:39Źródło komentarza: Rusza budowa III etapu Obwodnicy DzierżoniowaAutor komentarza: GośćTreść komentarza: A co z energią odnawialną ?. Jest od tego spółkaData dodania komentarza: 29.09.2022, 13:02Źródło komentarza: Będą wyłączane światła uliczneAutor komentarza: listopadTreść komentarza: Jak nakazuje tradycja Oktoberfest odbył się we wrześniu 😂😂😂Data dodania komentarza: 28.09.2022, 11:34Źródło komentarza: Oktoberfest w Browarze JedlinkaAutor komentarza: nie dla spalarniTreść komentarza: Kupieni za miskę zupki a wnuki beda truteData dodania komentarza: 27.09.2022, 09:56Źródło komentarza: Bielawscy seniorzy odwiedzili Ekologiczne Centrum Odzysku
Reklama