Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

FOCUS GÓRALE NA START

Już w najbliższy weekend kolarze górscy będą rywalizować w Wałbrzychu na wyścigu Focus Górale na Start. Przed nami dwudniowe zawody w których mogą wystartować jak zawsze dzieci, amatorzy oraz zawodnicy z licencją kolarską. Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 12:00, gdy odbędzie się otwarcie przygotowanej we współpracy z Funduszem Toyoty trasy kolarskiej w Parku Sobieskiego, która będzie oznaczona i dostępna dla wszystkich chętnych przez cały rok. Na tej specjalnie przygotowanej trasie będą przez dwa dni rywalizować zawodnicy z Polski i zagranicy.
FOCUS GÓRALE NA START

W sobotę już o 12: 30 rozpoczynają się starty najmłodszych uczestników. Biuro zawodów oraz miasteczko zawodów będzie się znajdowało przy Hali Lekkoatletycznej w Wałbrzychu. Zapisy dzieci i amatorów będą otwarte przez internet do środy 15.06.2016 oraz do godz. 12:00 w sobotę w Biurze Zawodów. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami do zabawy na rowerach. Jak zawsze na Góralach czeka na Was świetna zabawa na rowerach. Najmłodsza kategoria to dzieci 2-5 lat, a później kolejne kategorie wiekowe chłopców i dziewczynek. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy otrzymają upominki i puchary.

W niedzielę odbędzie się rywalizacja dla zawodników z licencjami kolarskimi. Wyścig Focus Górale na Start jest wyścigiem międzynarodowym, dlatego zawodnicy zdobywają punkty do rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej, ale także wyścig posiada rangę Pucharu Polski, Eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Dolnego Śląska, więc do zdobycia jest wiele punktów w różnych klasyfikacjach. Zawodnicy będą także walczyć o pokaźne nagrody. Pula nagród da wyścigu UCI klasy C2 wynosi 15000,00 zł i najlepsi zawodnicy wyjadą z Wałbrzycha z cennymi nagrodami.

Na liście startowej aktualnie znajdują się już zawodnicy z takich krajów jak Francja, Czechy, Finlandia, Izrael, Szwajcaria, Ukraina czy Belgia więc Polscy zawodnicy będą mogli sprawdzić się w rywalizacji z kolegami z zagranicy, a widzowie obejrzeć rywalizację na wysokim poziomie. Dlatego zapraszamy na wyścig Focus Górale na Start kibiców i amatorów fotografii dla których szykujemy oprócz rywalizacji zawodników kilka konkursów z nagrodami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.goralenastart.eu oraz stronę na Facebooku facebook.com/GoraleNaStart/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: aTreść komentarza: Wczoraj mnie "kierowca" wyprzedził na przejeździe kolejowym na drodze Bielawa - Dzierżoniów. Niektórzy nie maja mózgu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Zatrzymaj się przed tragedią – wspólna akcja „Bezpieczny Przejazd”Autor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Na przyszły rok , Mietek Fogg się zapowiedział .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 08:57Źródło komentarza: Majówkowy piknik z Eleni w Parku Miejskim w BielawieAutor komentarza: YSTreść komentarza: Motocyklista uciekał od policji i stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w auto (przy parkowane obok lombardu) tak że pasażer motocykla przeleciał przez maskę auta Uciekinierze porzucili motocykl i zaczęli uciekać i po 20 sekundach nadjechał radiowóz który prowadził pościg, dzięki osobom trzecim którzy pomogli w odnalezieniu i złapaniu sprawców Policja zyskała sukces w pościgu sprawców ! Dbajmy o bezpieczeństwo i pomagamy innymData dodania komentarza: 3.05.2026, 11:25Źródło komentarza: Bielawa. Zderzenie motocykla z zaparkowaną ToyotąAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatne
Reklama