Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

II ELIMINACJE MIĘDZYNARODOWEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ PRZEDSZKOLAKÓW

23 lutego 2016 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się II Eliminacje Międzynarodowej Ligi Lekkoatletycznej Przedszkoli.
II ELIMINACJE MIĘDZYNARODOWEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ PRZEDSZKOLAKÓW

W zawodach wzięły udział 3 dzierżoniowskie przedszkola, z których każde reprezentowane było przez 10-osobową drużynę. Zespoły rywalizowały w następujących konkurencjach:
rzut „oszczepem”, skok w dal, rzut do celu, tor przeszkód. Stawką zawodów był awans do finału Międzynarodowej Ligi Lekkoatletycznej Przedszkoli, który uzyskały dwie najlepsze drużyny.

Pierwsze miejsce zajęło Niepubliczne Przedszkole nr 4. Kolejne miejsca zajęły Niepubliczne Przedszkole nr 5 oraz Niepubliczne Przedszkole nr 6.

Organizatorem imprezy był OSiR Dzierżoniów, a finansowana była ona ze środków Miasta Dzierżoniów w ramach Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Gratulujemy zwycięzcom oraz jednocześnie zapraszamy do kibicowania podczas wielkiego finału Międzynarodowej Ligi Lekkoatletycznej, który odbędzie się 17 maja 2016 r. Udział w nim wezmą dzierżoniowskie przedszkola wyłonione w zawodach eliminacyjnych czyli Niepubliczne Przedszkole nr 3, Przedszkole Publiczne nr 7, Niepubliczne Przedszkole nr 4 oraz Niepubliczne Przedszkole nr 5. Dodatkowo w finale będą uczestniczyć 4 przedszkola z Czech.

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama