Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

TRZY OFIARY CZADU W ŁAGIEWNIKACH

2 stycznia około godziny 15:00 dyżurny PSP z Dzierżoniowa zadysponował dwa zastępy straży (w tym OSP Łagiewniki) do otwarcia mieszkania przy ul. Ogrodowej w Łagiewnikach.
TRZY OFIARY CZADU W ŁAGIEWNIKACH

Po wejściu do mieszkania, lekarz pogotowia stwierdził zgon trzech osób, 39-letniego mężczyzny, 31-letniej kobiety oraz 5-letniego dziecka. Najprawdopodobniej przyczyną zatrucia był piec centralnego ogrzewania na gaz.  

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama