Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAPRASZAMY NA ZLOT ROWEROWY

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zlot rowerowy.
ZAPRASZAMY NA ZLOT ROWEROWY

W zlocie mogą wziąć udział drużyny reprezentujące: szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne, kluby UKS, ULKS i LKS oraz osoby indywidualne. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 osób (minimum 1 opiekun na 9 rowerzystów). Każda drużyna startuje z miejsc wybranych przez opiekunów, a następnie na metę zlotu dojeżdża wyznaczoną trasą rowerową – przez Bielawa – Pieszyce – Bratoszów – Piskorzów – Dorotkę – Pieszyce do Bielawy. Długość całej pętli to 24 km. Możliwa jest również trasa skrócona o długości 11 km.

 

Zlot odbędzie się 7 lipca w godz. 13.00 – 15.00, meta zlotu na placu OWW „Sudety”. W tym czasie dla uczestników zlotu zostaną zorganizowane takie konkurencje, jak rowerowy tor przeszkód, jazda „żółwia”, strzały piłką do bramek w czasie jazdy rowerem, terenowy wyścig kolarski na czas. Dodatkowo odbędzie się quiz wiedzy turystycznej. Dla zwycięzców przewidziane są medale, puchary i nagrody rzeczowe. Nagrodą główną jest rower.

 

Zgłoszenia drużyn są przyjmowane do 4 lipca do godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie (ul. Świdnicka 38, pok. 118) lub telefonicznie pod nr. 074 831 68 19.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama