Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

REPERTUAR KINA CINEMA 3D W KŁODZKU I W ŚWIDNICY 20-27 LIPCA

Przedstawiamy repertuar kina Cinema 3D w Kłodzku i w Świdnicy w dniach 20-27 lipca 2012.
REPERTUAR KINA CINEMA 3D W KŁODZKU I W ŚWIDNICY 20-27 LIPCA

REPERTUAR  C3D KŁODZKO

PREMIERA:
Prometeusz 3D

akcja/fantastycznonaukowy/horror, USA, od 15 lat, 124 min.

Grupa odkrywców znajduje wskazówkę dotyczącą początków ludzkości na Ziemi. To prowadzi ich do emocjonującej podróży w najgłębsze zakątki wszechświata. Tam muszą stoczyć przerażającą bitwę by ocalić przyszłość ludzkiej rasy.

Godziny seansów:  11.00; 13.30; 16.00; 18.30; 21.00

PREMIERA:
Roman Barbarzyńca 3D

animacja/przygodowy, Dania, od 10 lat, 89 min.

Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman, wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i śmiechu wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą: bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), dziewica, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda.

Godziny seansów: 11.45; 13.45; 15.45; 17.45

Pozostałe hity:

Faceci od kuchni
komedia, Francja/Hiszpania, od 15 lat, 84 min.

Alexandre Lagarde, uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha.
Godziny seansów: 9.30; 13.45; 18.00; 22.15

Magic Mike
komedia, USA, od 15 lat, 110 min.

„Magic Mike” opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina.

Godziny seansów: 11.30; 15.45; 20.00

Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D
USA, animacja/komedia/przygodowy/familijny, b.o.,  94 min.

Bohaterowie powracają, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata.

W polskiej wersji językowej głosu użyczyli m.in.: Cezary Pazura jako Sid, Piotr Fronczewski jako Diego, Wojciech Malajkat jako Maniek.

Godziny seansów: 9.00; 13.45; 19.30

Niesamowity Spider-Man 3D
USA,  komiks/akcja/fantastyczny/przygodowy, od 10 lat, 136 min.

Peter Parker tym razem uczy się jeszcze w liceum. Musi pogodzić się z tym, kim się stał,
i wybaczyć sobie śmierć wuja, którego – tak mu się wydaje – mógł uratować. Kolejna część przygód jednego z najbardziej znanych komiksowych bohaterów – Człowieka Pająka.

Godziny seansów:  9.00 – dubbing; 21.45 - napisy


NAJBLIŻSZE PREMIERY FILMOWE

od 27 lipca „Mroczny Rycerz powstaje” czyli najnowsze przygody Batmana

od 27 lipca „Step Up 4 Revolution 3D”

Zapraszamy do rezerwacji biletów on-line przez stronę internetową www.cinema3d.pl 

 Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i godzinach seansów.

 

REPERTUAR C3D ŚWIDNICA

 

NOCNY POKAZ:

MROCZNY RYCERZ POWSTAJE

USA, od 15 lat, akcja/sci-fi/Warner/165 min

Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została zmiażdżona dzięki Ustawie Denta, stworzonej w celu walki z przestępczością. Wszystko zmienia się wraz z przybyciem sprytnej włamywaczki, kobiety-kota, realizującej własny, ukryty plan. O wiele bardziej niebezpieczne jest jednak pojawienie się Bane’a, zamaskowanego terrorysty, którego bezwzględne zamiary wobec Gotham City zmuszają Bruce’a do powrotu z dobrowolnego wygnania. Ale nawet jeżeli Batman znów założy pelerynę i maskę, może okazać się zbyt słaby, by pokonać Bane’a.

Z 26/27 lipca minutkę po północy

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PREMIERY TYGODNIA:

PROMETEUSZ

USA, od 13 lat, akcja/horror/sci-fi/IMPERIAL-CINEPIX/124 min

Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta ("Robin Hood", "Królestwo niebieskie"), jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego "Łowcy androidów", którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbeth Salander z trylogii "Millennium" Noomi Rapace i Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "X-Men: Pierwsza klasa"). 

9:15 11:45 14:15 16:45 19:15 21:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.


FACECI OD KUCHNI

Francja/Hiszpania, od 15 lat, komedia/ MONOLITH/84 min

Alexandre Lagarde, uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot – człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

9:30 13:45 18:00 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.


ROMAN BARBARZYŃCA

Dania, od 13 lat, animowany/przygodowy/fantasy/ KINO ŚWIAT/89 min

Plemię kulturystycznych Barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) - bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) - dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda Lameras. Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi i jego wiernemu słudze - generałowi Szauronowi

9:30 11:30 13:30 15:30 17:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.


NIESAMOWITY SPIDER-MAN 3D                                           

USA, od 7 lat, akcja/sci-fi/Columbia/136 min

Nowa obsada, nowy reżyser, nowa historia. Peter Parker tym razem uczy się jeszcze w liceum. Musi pogodzić się z tym, kim się stał, i wybaczyć sobie śmierć wuja, którego – tak mu się wydaje – mógł uratować.

3D napisy   20:00

2D dubbing   11:30                                                                                                             

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.


EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW

USA, b.o., animowany/familijny/ Imperial - Cinepix/94 min

W czwartej części „Epoki lodowcowej” wszystko zaczyna się jak zwykle – Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje niewyobrażalne trzęsienie, w efekcie którego Maniek, Diego i Sid odłączają się od reszty stada…

wersja 3D          9:30 16:15

wersja 2D            14:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

MAGIC MIKE

USA, od 15 lat, biograficzny/komedia/ KINO ŚWIAT/110 min

„Magic Mike” opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina.  

11:30 15:45 20:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BEZ WSTYDU

Polska, od 15 lat, dramat/ KINO ŚWIAT/80 min

Wracając do rodzinnego miasteczka Tadek (Kościukiewicz) odkrywa, że jego ukochana siostra Anka (Grochowska) związana jest z żonatym mężczyzną (Maciej Marczewski). Zazdrość o powszechnie szanowanego biznesmena o politycznych ambicjach przeradza się w obsesję, wykraczającą poza moralne i obyczajowe normy miejscowej społeczności. Wiedziony szaleńczą fascynacją Tadek uczyni wszystko, by skompromitować kochanka siostry. Nie zauważa nawet, że sam jest obiektem westchnień miejscowej piękności, Irminy (debiutująca w fabule, charyzmatyczna Anna Próchniak), która gotowa jest dla niego zerwać narzucone jej przez rodzinę zaręczyny.

18:15 19:30 21:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.


TANIE OGLĄDANIE PRZEZ CAŁE WAKACJE TYLKO W KINACH CINEMA3D !!!

 Przez cały lipiec i sierpień, we wszystkie dni tygodnia bilety na wszystkie filmy w super cenach:

 filmy 2D:

bilet normalny tylko 15 zł

bilet ulgowy tylko 13 zł

 filmy 3D:

bilet normalny tylko 18 zł

bilet ulgowy tylko 16 zł

 

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

 

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica - Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama