DRUŻYNA LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW WYSTARTOWAŁA W TOUR DE POLOGNE

Drużyna LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Joanna Dubieniecka, Karolina Garczyńska, Paula Guz, Natalia Mielnik, Rafał Pawłowski, Trener Mariusz Mazur i Krzysztof Tomasiak wystartowała w wyścigu Tour de Pologne dla amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej.
Kliknij aby odtworzyć

Drużyna LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Joanna Dubieniecka, Karolina Garczyńska, Paula Guz, Natalia Mielnik, Rafał Pawłowski, Trener Mariusz Mazur i Krzysztof Tomasiak wystartowała w wyścigu Tour de Pologne dla amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. W rywalizacji tego wyścigu wzięło udział ponad 1000 kolarzy z całej Polski. Wszyscy miłośnicy dwóch kółek rywalizowali na trasie, na którą o godzinie 15 wyruszyli zawodnicy World Touru. Dystans do pokonania wynosił 56,6 km z dwoma ciężkimi podjazdami pod Ząb i Gliczarów. Nie brakowało emocji, wspaniałej atmosfery i rywalizacji fair play. W kategorii kobiet open 4 miejsce zajęła Paula Guz, 8 pozycję zajęła Karolina Garczyńska, 11 była Natalia Mielnik a 14 lokatę zajęła Joanna Dubieniecka. Rywalizację kobiet open wygrała Miśkowicz Katarzyna. Rafał Pawłowski w kategorii M-16 zajął 45 pozycję i w tej samej kategorii wiekowej Kamil Kosek był 25. Był to start treningowy dzierzoniowskich zawodników, kończący ciężkie zgrupowanie w górach w miejscowości Spalona w Ośrodku LZS.