Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

REPERTUAR CINEMA 3D KŁODZKO

Repertuar kina Cinema 3D w Kłodzku.
REPERTUAR CINEMA 3D KŁODZKO

PREMIERA:

Madagaskar 3 3D
animacja/komedia/przygodowy, USA, b.o., 95 min.

Alex, Marthy, Gloria i Melman wciąż próbują wrócić do swojego rodzinnego Nowego Yorku. Tym razem droga ta wiedzie przez Europę, podróżują pod wprost wymarzoną dla nich przykrywką - zwierząt cyrkowych.

Godziny seansów:  9.00; 15.00; 17.00; 19.00; 21.00 – wersja 3D (dubbing)

                                   11.00; 13.00 – wersja 2D (dubbing)

 

Pozostałe hity:

Mroczny Rycerz powstaje
akcja/fantastycznonaukowy/komiks, USA, od 12 lat, 165 min.

Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została zmiażdżona dzięki Ustawie Denta, stworzonej w celu walki z przestępczością. Wszystko zmienia się wraz z przybyciem sprytnej włamywaczki, kobiety-kota, realizującej własny, ukryty plan. O wiele bardziej niebezpieczne jest jednak pojawienie się Bane’a, zamaskowanego terrorysty, którego bezwzględne zamiary wobec Gotham City zmuszają Bruce’a do powrotu z dobrowolnego wygnania. Ale nawet jeżeli Batman znów założy pelerynę i maskę, może okazać się zbyt słaby, by pokonać Bane’a.

Godziny seansów:  9.30; 12.45; 18.00; 21.15

 

 

 

 

Step Up 4 Revolution 3D
dramat/muzyczny/romans, USA, od 12 lat, 97 min.

Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się „The Mob”. Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych - dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją! O marzenia warto walczyć za wszelką cenę

Godziny seansów: 9.00; 11.15; 13.30; 15.45; 20.15

 

Prometeusz 3D
akcja/fantastycznonaukowy/horror, USA, od 15 lat, 124 min.

Grupa odkrywców znajduje wskazówkę dotyczącą początków ludzkości na Ziemi. To prowadzi ich do emocjonującej podróży w najgłębsze zakątki wszechświata. Tam muszą stoczyć przerażającą bitwę by ocalić przyszłość ludzkiej rasy.

Godziny seansów:  22.15

 

Magic Mike
komedia, USA, od 15 lat, 110 min.

„Magic Mike” opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina.

Godziny seansów: 18.00

 

 

Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów
USA, animacja/komedia/przygodowy/familijny, b.o.,  94 min.

Bohaterowie powracają, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata.

W polskiej wersji językowej głosu użyczyli m.in.: Cezary Pazura jako Sid, Piotr Fronczewski jako Diego, Wojciech Malajkat jako Maniek.

Godziny seansów: 16.00 – wersja 2D

 

 

NAJBLIŻSZE PREMIERY FILMOWE

od 10 sierpnia „Yuma” – polska sensacja

od 10 sierpnia „Dziedzictwo Bourne’a” – amerykańskie kino akcji

Zapraszamy do rezerwacji biletów on-line przez stronę internetową www.cinema3d.pl 

 Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i godzinach seansów.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama