Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DOMINACJA KOLARZY LKS ATOM BOXMET

Eryk Kaczor, Dorota Przęzak, Tom Dudzik i Joanna Dubieniecka z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych w wyścigu ze startu wspólnego rozgrywanego 5. sierpnia 2012 r. w Jaczkowie.
DOMINACJA KOLARZY LKS ATOM BOXMET

Eryk Kaczor, Dorota Przęzak, Tom Dudzik i Joanna Dubieniecka z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych w wyścigu ze startu wspólnego rozgrywanego 5. sierpnia 2012 r. w Jaczkowie.

Tego dnia jako pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi nasi zawodnicy, czyli żaki i żaczki. Do pokonania mieli 4 rundy po 3 700 m. Zwycięzcą okazał się Eryk Kaczor, który wjechał na linie mety z przewagą nad pozostałymi rywalami. II w kategorii żakiń była Małgorzata Dąbrowska. Następnie wystartowali młodzicy i kilka sekund za nimi ruszyły młodziczki i  młodzicy. Najwyżej sklasyfikowany na dystansie 6 rund został Michał Mroczkowski, a Michał Laszkiewicz przyjechał za peletonem zasadniczym. II w młodziczkach okazała się Weronika Laszkiewicz, a Malwina Cholewa była 8. Kolejną kategorią byli juniorzy młodsi i juniorki młodsze, którzy do pokonania mieli 10 rund. Cały wyścig był pełen akcji ucieczkowych  które ostatecznie  kończyły się niepowodzeniem.  Tom Dudzik zaatakował skutecznie na ostatniej rundzie i dojechał sam do mety. W juniorkach młodszych zwyciężyła Dorota Przęzak. Monika Wiatrak była 6, a Paulina Zamaria 7. Jako ostatnie do rywalizacji przystąpiły juniorki również na dystansie 10 rund i najlepsza okazała się Joanna Dubieniecka.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: .....Treść komentarza: Fajny zespół i atmosfera ,polecam z włoskich wykonawców Ludovico Einaudi super kompozytor.Data dodania komentarza: 29.09.2022, 19:50Źródło komentarza: W Pałacu Kamieniec gościł Dolnośląski Festiwal MuzycznyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: A gdzie są odpowiednie służby?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 18:12Źródło komentarza: Kontrola składowisk odpadów na terenie Dolnego ŚląskaAutor komentarza: anoTreść komentarza: Określenie: TRASA SUDECKA łącząca Kotlinę Jeleniogórską i Kotlinę Kłodzką - to nieporozumienie. Powinna się nazywać TRASA PODSUDECKA , bo TRASA SUDECKA przebiega od Jeleniej Góry , przez Wałbrzych do Kłodzka i tak się powinna nazywać i ona też powinna na całym odcinku zostać PRZEBUDOWANA !!!Data dodania komentarza: 29.09.2022, 17:39Źródło komentarza: Rusza budowa III etapu Obwodnicy DzierżoniowaAutor komentarza: GośćTreść komentarza: A co z energią odnawialną ?. Jest od tego spółkaData dodania komentarza: 29.09.2022, 13:02Źródło komentarza: Będą wyłączane światła uliczneAutor komentarza: listopadTreść komentarza: Jak nakazuje tradycja Oktoberfest odbył się we wrześniu 😂😂😂Data dodania komentarza: 28.09.2022, 11:34Źródło komentarza: Oktoberfest w Browarze JedlinkaAutor komentarza: nie dla spalarniTreść komentarza: Kupieni za miskę zupki a wnuki beda truteData dodania komentarza: 27.09.2022, 09:56Źródło komentarza: Bielawscy seniorzy odwiedzili Ekologiczne Centrum Odzysku
Reklama