Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

DLA KOGO NOWA SKODA?

Na dzierżoniowskim Rynku jest już główna nagroda wrześniowych prezentacji. Nowa skoda czeka na właściciela bonu sponsorskiego ze szczęśliwym numerem.
DLA KOGO NOWA SKODA?

Na dzierżoniowskim Rynku jest już główna nagroda wrześniowych prezentacji. Nowa skoda czeka na właściciela bonu sponsorskiego ze szczęśliwym numerem. W ostatnich latach dosyć często auto trafiało do szczęśliwca, który kupił tylko jeden „los”. Być może i w tym roku do zdobycia nowej skody wystarczy 5 zł. Bony sponsorskie będą sprzedawane na rynku od poniedziałku.

Dzierżoniowskie Prezentacje połączone będą w tym roku z piętnastoleciem powstania w Dzierżoniowie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W sobotę (29 września) lokalnych biznesmenów zapraszamy do uczestniczenia w „Dniu Przedsiębiorczości”. Po raz drugi w historii imprezy odbędą się „Prezentacje muzyczne”. Więcej szczegółów niebawem. Informacje o prezentacjach znajdą Państwo tutaj.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzychu Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 2.06.2026, 17:36 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Murem za nauczycielką Treść komentarza: Straszne, co z tymi pożarami... Data dodania komentarza: 2.06.2026, 15:41 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do poszkodowanej w pożarze Autor komentarza: Ciechu Treść komentarza: No pięknie, jadąc na rowerach z dziećmi do tamy, musimy wracać ruchliwą drogą pod górę 2km. Debilizm. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 14:00 Źródło komentarza: Od 1 czerwca ruch jednokierunkowy wokół Jeziora Bystrzyckiego. Autor komentarza: Higi Treść komentarza: Historyczne otwarcie serio najpierw zniszczyli żeby później odbudować to tylko w Polsce Data dodania komentarza: 2.06.2026, 10:37 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Latający Mercedes Treść komentarza: I skończyło się pajacowanie Na pierwsze autko to chyba rodzice się rozpędzili za bardzo. No ale w Bielawie tak jest że prześcigają się wszyscy na pokaz. Data dodania komentarza: 28.05.2026, 22:36 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Zderzenie z Porsche Autor komentarza: mc Treść komentarza: proponuje na malediwy wysłać. Data dodania komentarza: 22.05.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zatrzymany za serię przestępstw – uszkodzenie radiowozu, pobicia i naruszenia prawa
Reklama