LECHIA DZIERŻONIÓW & BKS BOLESŁAWIEC

W niedzielę rozegrano mecz pomiędzy Lechią Dzierżoniów a BKS -em Bolesławiec Ligii Dolnośląskiej Juniorów. Spotkanie zakończył wynik 4:1 dla Lechii.
Kliknij aby odtworzyć

Mimo wielu dogodnych sytuacji w pierwszej połowie meczu Lechii nie udało się strzelić bramki.

Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Pierwszą bramkę dla Lechitów strzelił Starzec. Dla piłkarzy zbyt dużo było jednak niewyjaśnionych sytuacji.

Chwilę później bramkę zdobywają zawodnicy z Bolesławca. Szybka akcja i kontra. Bobrzanowi nie udaje się obronić bramki. Ten gol był decydujący - Lechici zaczynają narzucać swój styl gry. Grają szybko, czego efektem była bramka Szwagrzyka. Zaraz po niej bramkę strzela Kuriata. Wynik meczu ustalił Paszkowski strzelając ostatnią bramkę. Goście przyjechali po wszystko - ale druga połowa meczu zdecydowanie należała do Lechitów i to ona zadecydowała o ostatecznym wyniku meczu.

Kolejny mecz już za tydzień znów na własnym stadionie Lechia podejmie FC Wrocław Academy.